program-tv?hour=9 Program TV - Dzisiaj, od 9:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieKomisarz Alex: Dziedzictwo (9)
10:15serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2094)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (546)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (100)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (101)
9:30serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieDzień, który zmienił moje życie (74)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (707)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (268)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Z gruntu zdrowo (3/6)
11:00magazyn poradnikowy
Sztuka mięsa (3/12)
11:30magazyn kulinarny
Ukryta prawda (1069)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (78)
9:00serial kryminalny
Miłość na zakręcie (18)
10:00serial obyczajowy
Bumerang (18)
10:30serial komediowy
zdjęciePrzeklęta (49)
11:00telenowela
Galileo (763)
12:00program popularnonaukowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (329)
9:00serial obyczajowy
Galileo (141)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (18)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Tv or not Tv (28)
12:55serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (691)
od 8:30serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (197)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (358)
10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (4/78)
11:25reality show
19+ (170)
12:50serial paradokumentalny
TVP Kultura
Docent H.
od 8:40film krótkometrażowy
Rozmowy o miłości
9:15film obyczajowy
zdjęcieDom: Po obu stronach muru (9/25)
11:00serial obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (475)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
WP
Kocham, ale kłamię (3)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Nawiedzeni (4)
10:00serial dokumentalny
Moje puszyste wakacje
10:55film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Coincoin i nieludzie (2)
9:05serial komediowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
10:10blok filmów krótkometrażowych
zdjęciePowrót do Montauk
11:10dramat obyczajowy
AXN
Komisarz Rex (2)
9:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (1)
11:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (2)
12:45serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieTitan: Nowa Ziemia
9:00film animowany
Hollywood Buzz
10:35magazyn filmowy
CANAL+ 1
Nowa Tonacja
9:30magazyn muzyczny
zdjęcieTitan: Nowa Ziemia
10:00film animowany
Hollywood Buzz
11:35magazyn filmowy
CANAL+ Family
Wielki Kanion
od 7:35dramat kryminalny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Przeklęte mokradła kajmanów
10:00film dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (4)
10:55serial dokumentalny
Życie Pi
11:45dramat przygodowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
9:00chochliki telewizyjne
Też go kocham
9:05komedia romantyczna
Bezdroża
10:40komediodramat
Nie przegap
12:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (10)
od 8:25serial szpiegowski
Obława (2)
9:20film kryminalny
A.B.C. (2)
10:10serial kryminalny
Łapu-capu
10:55chochliki telewizyjne
The Village (5)
11:00serial obyczajowy
The Village (6)
11:45serial obyczajowy
Informator (3)
12:30serial sensacyjny
CBS Europa
Kolor magii (1/2)
od 8:40komedia fantasy
Kolor magii (2-ost.)
10:40komedia fantasy
Pieski interes
12:35komedia obyczajowa
HBO
Iniemamocni
od 7:40film animowany
zdjęcieMary Poppins powraca
9:30film fantasy
Rampage: Dzika furia
11:40film przygodowy
HBO 2
Player One
od 7:30film SF
zdjęcieAngielski pacjent
9:45melodramat
Templariusze 2 (4/8)
12:25serial historyczny
HBO 3
Jak pies z kotem
10:40komediodramat
Mr. Robot (3/10)
12:20serial kryminalny
Kino Polska
Człowiek z marmuru
od 8:45dramat obyczajowy
Ida
12:25dramat obyczajowy
Polsat Film
Lotna
od 8:30dramat wojenny
Vabank 2, czyli riposta
10:25komedia sensacyjna
TNT
Kac Vegas 3
od 8:45komedia
zdjęcieWyścig
10:50film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester United FC - Leicester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: CD Leganes - Villarreal CF
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
9:50mecz finałowy: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 6:50mecz: USA - Holandia
KOTV Classics
9:50magazyn bokserski
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
10:50mecz: Kenia - Brazylia
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
10:07mecz: Rosja - Korea Południowa
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
11:07mecz: Rosja - Korea Południowa
Sport flesz
12:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
12:07mecz: USA - Holandia
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Osace
od 8:00mecz 2. rundy gry pojedynczej: Elise Mertens - Su-Wei Hsieh
Tenis: Turniej WTA w Osace
10:00mecz 2. rundy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Wiktoria Tomowa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!