program-tv?hour=8 Program TV - Dzisiaj, od 8:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
zdjęcieRanczo 2: Plan awaryjny (25)
9:15serial obyczajowy
zdjęcieKomisarz Alex: Dziedzictwo (9)
10:15serial kryminalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2094)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (100)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (101)
9:30serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieDzień, który zmienił moje życie (74)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (707)
11:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Z gruntu zdrowo (3/6)
11:00magazyn poradnikowy
Sztuka mięsa (3/12)
11:30magazyn kulinarny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (13)
8:00reality show
Septagon (78)
9:00serial kryminalny
Miłość na zakręcie (18)
10:00serial obyczajowy
Bumerang (18)
10:30serial komediowy
Przeklęta (49)
11:00telenowela
TV 6
Drużyna A (12)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (329)
9:00serial obyczajowy
Galileo (141)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (18)
11:00magazyn poradnikowy
TVN 7
Sąd rodzinny (160)
od 7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (691)
8:30serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (197)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (358)
10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (4/78)
11:25reality show
TVP Kultura
Docent H.
8:40film krótkometrażowy
Rozmowy o miłości
9:15film obyczajowy
Dom: Po obu stronach muru (9/25)
11:00serial obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (475)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
WP
B&B Słowa i słówka (10)
8:05serial obyczajowy
Kocham, ale kłamię (3)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Nawiedzeni (4)
10:00serial dokumentalny
Moje puszyste wakacje
10:55film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Coincoin i nieludzie (1)
8:00serial komediowy
Coincoin i nieludzie (2)
9:05serial komediowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
10:10blok filmów krótkometrażowych
Powrót do Montauk
11:10dramat obyczajowy
AXN
MacGyver 2 (17)
od 7:20serial akcji
Komisarz Rex (1)
8:15serial kryminalny
Komisarz Rex (2)
9:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (1)
11:55serial kryminalny
CANAL+
Nowa Tonacja
8:30magazyn muzyczny
zdjęcieTitan: Nowa Ziemia
9:00film animowany
Hollywood Buzz
10:35magazyn filmowy
CANAL+ 1
Nowa Tonacja
9:30magazyn muzyczny
zdjęcieTitan: Nowa Ziemia
10:00film animowany
Hollywood Buzz
11:35magazyn filmowy
CANAL+ Family
Wielki Kanion
od 7:35dramat kryminalny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Przeklęte mokradła kajmanów
10:00film dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (4)
10:55serial dokumentalny
Życie Pi
11:45dramat przygodowy
CANAL+ Film
Księga wielkich życzeń
od 7:25dramat obyczajowy
Łapu-capu
9:00chochliki telewizyjne
Też go kocham
9:05komedia romantyczna
Bezdroża
10:40komediodramat
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (9)
od 7:30serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (10)
8:25serial szpiegowski
Obława (2)
9:20film kryminalny
A.B.C. (2)
10:10serial kryminalny
Łapu-capu
10:55chochliki telewizyjne
The Village (5)
11:00serial obyczajowy
The Village (6)
11:45serial obyczajowy
CBS Europa
Prosto z serca
od 6:55film obyczajowy
Kolor magii (1/2)
8:40komedia fantasy
Kolor magii (2-ost.)
10:40komedia fantasy
HBO
Iniemamocni
od 7:40film animowany
Mary Poppins powraca
9:30film fantasy
Rampage: Dzika furia
11:40film przygodowy
HBO 2
Player One
od 7:30film SF
zdjęcieAngielski pacjent
9:45melodramat
Polsat Film
Przyjaciółki (69)
od 7:30serial obyczajowy
zdjęcieLotna
8:30dramat wojenny
Vabank 2, czyli riposta
10:25komedia sensacyjna
TNT
Cena honoru
od 6:05dramat wojenny
zdjęcieKac Vegas 3
8:45komedia
Wyścig
10:50film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester United FC - Leicester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: CD Leganes - Villarreal CF
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
9:50mecz finałowy: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 6:50mecz: USA - Holandia
KOTV Classics
9:50magazyn bokserski
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
10:50mecz: Kenia - Brazylia
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Cafe Futbol
8:07magazyn piłkarski
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
10:07mecz: Rosja - Korea Południowa
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
11:07mecz: Rosja - Korea Południowa
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Osace
8:00mecz 2. rundy gry pojedynczej: Elise Mertens - Su-Wei Hsieh
Tenis: Turniej WTA w Osace
10:00mecz 2. rundy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Wiktoria Tomowa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!