program-tv?hour=3 Program TV - Dzisiaj, od 3:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 2:25teleturniej muzyczny
American Heist. Skok życia
3:20film sensacyjny
Klan (3511)
5:35telenowela
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
wojsko-polskie.pl (70)
6:35cykl reportaży
TVP 2
Filadelfia
od 2:00dramat obyczajowy
Barwy szczęścia (2091)
5:15serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2092)
5:45serial obyczajowy
M jak miłość (1452)
6:20serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Aleja Aligatorów
od 1:50film SF
Heheszki na całego
3:40program rozrywkowy
Na osi (244)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Zobacz to!: Taki jest świat 4 (37)
od 2:50program informacyjny
Menu na miarę (9)
4:10program kulinarny
Dyżur 2 (25)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 2 (26)
5:35serial dokumentalny
TVN 7
NOC Magii
od 2:40interaktywny program rozrywkowy
Mango
5:00telezakupy
TVP Polonia
Stulecie Winnych (1)
od 2:35serial obyczajowy
A więc wojna (14)
3:25cykl reportaży
Z pamięci (4)
3:30cykl felietonów
Kulturalni PL
5:25magazyn
The Extra Mile (13)
6:25program informacyjny
Lajk!
6:50magazyn kulturalny
WP
Zamknięta księga
od 2:05thriller
I żyli grubo i szczęśliwie
3:55serial dokumentalny
Rodzina wielkiej wagi (1)
5:00serial dokumentalny
Manor House (14)
6:00serial historyczny

FILMOWE

ale kino+
Rollercoaster
od 2:50film krótkometrażowy
zdjęcieMatka
3:35dramat obyczajowy
Uczciwi ludzie
5:05film krótkometrażowy
Paryżanka
5:40film krótkometrażowy
AXN
Castle 8 (21)
3:05serial kryminalny
Agenci NCIS 7 (13)
4:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (14)
4:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (15)
6:45serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieSzamanka
od 2:35thriller erotyczny
Łapu-capu extra
4:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
A więc wojna
6:25komedia romantyczna
CANAL+ 1
Zemsta
od 1:40thriller
Pisarze. Serial na krótko (2)
3:25serial komediowy
zdjęcieSzamanka
3:35thriller erotyczny
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Słodko-gorzki
od 2:40dramat obyczajowy
Tam i z powrotem
4:15film obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Kumple z dżungli
6:30film animowany
CANAL+ Film
120 uderzeń serca
od 1:45dramat obyczajowy
Predator
4:05film SF
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Wbić flagę
6:40film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Nie ma zmiłuj
4:15film obyczajowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (3)
6:25serial komediowy
Łapu-capu extra
6:55chochliki telewizyjne
CBS Europa
Dreamgirls
od 2:35musical
Zdrówko! 5 (7/26)
5:05serial komediowy
Zdrówko! 5 (4/26)
5:35serial komediowy
Zdrówko! 5 (6/26)
6:00serial komediowy
Zdrówko! 5 (5/26)
6:30serial komediowy
HBO
Cop Land
od 2:40film sensacyjny
Obłędny rycerz
6:00komedia przygodowa
HBO 2
Krzyk 2
od 2:10horror
Wyznania zakupoholiczki
4:10komedia romantyczna
Angry Birds (6)
6:00serial animowany
Angry Birds (7)
6:10serial animowany
Angry Birds (8)
6:20serial animowany
Masza i Niedźwiedź (24-26)
6:35serial animowany
HBO 3
21
od 2:15film sensacyjny
Paterno
4:15dramat obyczajowy
W pogoni za szczęściem
6:00dramat biograficzny
Kino Polska
Dzieciak
3:05film krótkometrażowy
Pola
3:30film krótkometrażowy
Constans
6:00film psychologiczny
Kino TV
Do zobaczenia we wrześniu
od 2:10komedia romantyczna
zdjęcieFala
3:40dramat obyczajowy
Polsat Film
Ślad (66)
od 2:30serial kryminalny
Ślad (67)
3:30serial kryminalny
W rytmie serca (43)
4:30serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (807)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (43)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (44)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka TV
Poniedziałek
od 2:35film sensacyjny
Osobliwe zdolności pana Mahlera
4:30film krótkometrażowy
Scena śmiechu (24)
5:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (8)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (9)
6:55program rozrywkowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 1:40mecz: Liverpool FC - Newcastle United FC
Piłka nożna: Liga+
3:40magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
O co biega?
6:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
6:45mecz: Manchester United FC - Leicester City FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
3:0020. etap: Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos
Kolarstwo: Vuelta a Espana
5:3020. etap: Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
4:0020. etap: Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos
Watts
5:30Best of Tennis
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2
od 1:00walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Boks: Gala w Las Vegas
4:00waga ciężka: Tyson Fury - Otto Wallin
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
6:30mecz fazy grupowej: Estonia - Polska
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBC World w Nowym Jorku
4:15waga lekka: Devin Haney - Zaur Abdullaev
Sportowy wieczór
5:25program informacyjny
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:00mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!