program-tv?hour=21 Program TV - Dzisiaj, od 21:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Liga Mistrzów
od 20:55mecz: Paris Saint-Germain - Real Madryt CF
Piaśnica
23:10film dokumentalny
Polsat
Nasz nowy dom (147)
od 20:05reality show
Zawsze warto (3)
21:10serial obyczajowy
zdjęcieSzkoła uwodzenia
23:20film obyczajowy
TVN
Milionerzy (293)
od 20:55teleturniej
Starsza pani musi fiknąć (3)
21:30program rozrywkowy
zdjęcieTroja
22:35dramat historyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Klinika Nadzieja (14)
od 20:55serial obyczajowy
Kapitanowa (13)
21:55serial obyczajowy
Superancellator
23:00film sensacyjny
Rozkoszne podróże
0:50film erotyczny
TV 4
Gabinet numer 5 (3)
21:30serial obyczajowy
zdjęcieKrwawe igrzyska
22:40film kryminalny
Kobiety i mafia (3)
0:40serial dokumentalny
TVN 7
zdjęcieDobre kino: Zakładnik
21:00film sensacyjny
Tłumaczka
0:05thriller
TVP Polonia
Za marzenia 2 (3/13)
od 20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (476)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (182)
23:10program informacyjny
Korona królów (235)
0:30telenowela historyczna
A więc wojna (18)
0:55cykl reportaży

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Grantchester 4 (5)
od 20:10serial kryminalny
Premiera: Grantchester 4 (6)
21:10serial kryminalny
Belfer 2 (3)
22:10serial kryminalny
Belfer 2 (4)
23:20serial kryminalny
Ale krótkie: Świat animacji
0:40blok filmów krótkometrażowych
AXN
Ultraviolet (7)
21:00serial kryminalny
Ultraviolet (8)
22:00serial kryminalny
Znaki (7)
23:00serial kryminalny
Rewir (9/20)
0:00serial fabularno-dokumentalny
Rewir (10/20)
0:55serial fabularno-dokumentalny
CANAL+
Premiera: Autsajder
od 20:00dramat polityczny
zdjęciePremiera: 53 wojny
21:35melodramat
Premiera: Nowa Tonacja
22:55magazyn muzyczny
Tajemnice Silver Lake
23:25film kryminalny
CANAL+ 1
zdjęciePremiera: Autsajder
21:00dramat polityczny
zdjęciePremiera: 53 wojny
22:35melodramat
Premiera: Nowa Tonacja
23:55magazyn muzyczny
Tajemnice Silver Lake
0:25film kryminalny
CANAL+ Family
Muzyka ciszy
od 19:30film biograficzny
Grzesznik (2)
21:30serial kryminalny
Śmierć Stalina
22:15czarna komedia
Okna, okna
0:00komedia
CANAL+ Film
Drapacz chmur
od 20:00film sensacyjny
Pasażer
21:40thriller
Ułaskawienie
23:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Giganci 2 (6)
od 20:55serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (4)
21:40serial komediowy
Nielegalni (7)
21:50serial sensacyjny
Nielegalni (8)
22:40serial sensacyjny
Grzesznik (1)
23:30serial kryminalny
Grzesznik (2)
0:15serial kryminalny
HBO
Venom
od 20:10film SF
Sukcesja 2 (6)
22:05serial obyczajowy
Cop Land
0:50film sensacyjny
HBO 2
Wataha (1/6)
21:00serial sensacyjny
Wataha (2/6)
21:40serial sensacyjny
Na cały głos (7-ost.)
22:25serial biograficzny
Kowboje i obcy
23:20film SF
HBO 3
Pazury 3 (9)
21:00serial komediowy
Snowfall 3 (5)
22:45serial kryminalny
Nasi chłopcy (2/10)
23:30serial obyczajowy
Jęk czarnego węża
0:30dramat obyczajowy
Kino Polska
Dzień kobiet
od 20:00dramat obyczajowy
Piąta pora roku
22:00film obyczajowy
Rajski ptak
0:00melodramat
Kino TV
zdjęcieBiuro ludzkości
21:00thriller SF
Red Lights
23:00thriller
Polsat Film
zdjęcieSensacyjna środa: 7 sekund
21:00film sensacyjny
Ostrożnie z dziewczynami
23:05komedia romantyczna
Stopklatka TV
Ocean strachu 2
od 20:00thriller
zdjęcieŚwięci z Bostonu
21:55dramat sensacyjny
Opowieść podręcznej (5/10)
0:05serial obyczajowy/SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
LaLiga World
21:00magazyn piłkarski
O co biega?
22:30magazyn sportowy
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
23:15magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 8. kolejka
0:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
22:56magazyn informacyjny
Legends Live On
0:00magazyn sportowy
Camps to Champs
0:30magazyn igrzysk olimpijskich
nSport+
Ekstraklasa po godzinach
od 20:55magazyn piłkarski
LaLiga Highlights Show
22:00magazyn piłkarski
Planeta Ekstraklasa (8)
23:00magazyn piłkarski
LaLiga World
23:30magazyn piłkarski
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
0:15mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 19:50mecz fazy grupowej: Holandia - Czechy
Ninja Warrior Polska
22:30reality show
Boks
0:00boks
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 19:45mecz: Warta Poznań - Odra Opole
Piłka nożna: Liga włoska
22:00mecz: ACF Fiorentina - Juventus FC
Piłka nożna: Liga holenderska
0:00mecz: AFC Ajax - sc Heerenveen
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 20:20mecz fazy grupowej: Francja - Włochy
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
23:00mecz fazy grupowej: Belgia - Serbia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!