program-tv?hour=20 Program TV - Dzisiaj, od 20:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Wojenne dziewczyny 3 (28)
20:15serial historyczny
Rolnik szuka żony 6 (2)
21:15telenowela dokumentalna
TVP 2
Muzyka na bis (2)
21:00koncert
zdjęcieWkręceni w randkę (1)
22:00program rozrywkowy
Echo serca 2 (19)
23:05serial obyczajowy
TVN
MasterChef (2)
20:00program rozrywkowy
39 i pół tygodnia (2)
21:30serial komediowy
Red
22:30film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Młode strzelby
20:00western
Miami Magma
22:05film sensacyjny
Na osi (245)
23:50magazyn motoryzacyjny
TV 4
zdjęcieOstatnie zlecenie
20:00film sensacyjny
Gabinet numer 5 (2)
22:05serial obyczajowy
Martwa cisza
23:05horror
TV 6
Galileo (139)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieKoliber
21:55dramat sensacyjny
Szczęki 3
23:55thriller
TVN 7
Big Brother 2 (2/73)
20:00reality show
zdjęcieSuperseans: Mroczny rycerz
21:00film sensacyjny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Blondynka 7: Kapitan (80)
20:45serial obyczajowy
Katyń
21:40dramat historyczny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (10)
20:00serial dokumentalny
Top Gear (3)
22:00magazyn motoryzacyjny
Kabaret na żądanie (16)
23:05program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Władcy świata
od 18:25dramat historyczny
Premiera: Belfer 2 (3)
20:10serial kryminalny
Premiera: Belfer 2 (4)
21:20serial kryminalny
AXN
Na fali
od 18:40film animowany
Elizjum
22:00dramat SF
CANAL+
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 19:30magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 18:00mecz: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:30magazyn ligi polskiej
CANAL+ Family
Taxi 5
20:05komedia sensacyjna
Zanurzeni
21:45dramat obyczajowy
Damulka
23:35western
CANAL+ Seriale
Zasada przyjemności (5)
20:00serial kryminalny
Złoto Gujany 2 (7)
21:25serial sensacyjny
Mała doboszka (7)
22:20serial sensacyjny
Mała doboszka (8)
23:05serial sensacyjny
CBS Europa
Pokojówka na Manhattanie
od 19:00komedia romantyczna
W stronę Marrakeszu
21:00film obyczajowy
Wielkie otwarcie
22:55dramat obyczajowy
HBO
Na cały głos (7)
22:40serial biograficzny
Kroniki Times Square 3 (1)
23:35serial obyczajowy
HBO 2
Hotel Transylwania 3
od 18:30film animowany
Doom Patrol (9)
20:10serial przygodowy
Bękarty
21:00komedia przygodowa
HBO 3
Sukcesja 2 (5)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Syrena 2 (14)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Godzina policyjna (6)
21:45serial sensacyjny
Obecność
22:35horror
Kino TV
I uderzył grom
od 18:50film SF
Twarda sztuka
21:00komediodramat
Polsat Film
Skarb narodów: Księga Tajemnic
od 18:20film przygodowy
System
23:45dramat kryminalny
Stopklatka TV
zdjęcieTaśmy Watykanu
20:00horror
Żelazna Dama
21:50dramat biograficzny
Red Lights
23:55thriller
TNT
Hellboy
od 18:35horror SF
Ostatni samuraj
21:00dramat kostiumowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:55mecz: THW Kiel - PGE VIVE Kielce
Ekstraklasyka (7)
21:00magazyn piłkarski
Turbokozak (8)
21:30magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
22:45magazyn sportowy
Premiera: Sport+
23:00magazyn sportowy
Eurosport 1
Vuelta extra
20:00magazyn kolarski
Wiadomości Eurosportu
22:30magazyn informacyjny
Wiadomości Eurosportu
23:35magazyn informacyjny
Watts
23:45best of tennis
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
22:0021 etap: Fuenlabrada - Madryt
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 19:00mecz finałowy: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Magazyn PGE Ekstraliga
21:30magazyn żużlowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
23:05mecz: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 19:50mecz fazy grupowej: Czechy - Estonia
zdjęcieBoks: Gala w Las Vegas
22:00waga ciężka: Tyson Fury - Otto Wallin
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC Fight Night: Cerrone vs. Gaethje
od 17:00waga lekka: Donald Cerrone - Justin Gaethje
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
20:20mecz fazy grupowej: Turcja - Słowenia
KOTV Classics
23:00magazyn bokserski
Polsat Sport News
Rallycross: World RX Łotwy
od 19:00wyścigi samochodowe
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
21:30rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 18:50mecz: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Sportowy wieczór
21:05program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
21:45mecz fazy grupowej: Holandia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!