program-tv?hour=19 Program TV - Dzisiaj, od 19:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (140)
20:25telenowela
zdjęciePiłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz: Paris Saint-Germain - Real Madryt CF
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (3)
19:30serial komediowy
Nasz nowy dom (147)
20:05reality show
zdjęcieZawsze warto (3)
21:10serial obyczajowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (11)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2944)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (293)
20:55teleturniej
Starsza pani musi fiknąć (3)
21:30program rozrywkowy
Troja
22:35dramat historyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ostatni Janczar (10)
19:00serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (13)
20:00serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (14)
20:55serial obyczajowy
Kapitanowa (13)
21:55serial obyczajowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (572)
19:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (19)
20:00serial obyczajowy
Gabinet numer 5 (3)
21:30serial obyczajowy
Krwawe igrzyska
22:40film kryminalny
TV 6
Galileo (142)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
39 i pół: Zorrogr (3/13)
od 18:30serial komediowy
Big Brother 2 (5/78)
20:00reality show
zdjęcieDobre kino: Zakładnik
21:00film sensacyjny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2046)
od 18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Za marzenia 2 (3/13)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (476)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn

FILMOWE

ale kino+
Rozrachunek
od 18:25thriller
Premiera: Grantchester 4 (5)
20:10serial kryminalny
Premiera: Grantchester 4 (6)
21:10serial kryminalny
Belfer 2 (3)
22:10serial kryminalny
AXN
Smerfy
od 18:00film familijny
Zabójcze umysły 13 (11)
20:10serial kryminalny
Ultraviolet (7)
21:00serial kryminalny
Ultraviolet (8)
22:00serial kryminalny
CANAL+
Utoya, 22 lipca
od 18:25thriller
zdjęciePremiera: Autsajder
20:00dramat polityczny
Premiera: 53 wojny
21:35melodramat
Premiera: Nowa Tonacja
22:55magazyn muzyczny
CANAL+ 1
Miłość, szmaragd i krokodyl
od 17:25film przygodowy
Nie przegap
19:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:20chochliki telewizyjne
Utoya, 22 lipca
19:25thriller
zdjęciePremiera: Autsajder
21:00dramat polityczny
Premiera: 53 wojny
22:35melodramat
CANAL+ Family
Kaczki z gęsiej paczki
od 18:00film animowany
Muzyka ciszy
19:30film biograficzny
Grzesznik (2)
21:30serial kryminalny
Śmierć Stalina
22:15czarna komedia
CANAL+ Film
Zieleńsza nie będzie
od 17:35komediodramat
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Drapacz chmur
20:00film sensacyjny
Pasażer
21:40thriller
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (3)
19:00serial kryminalny
Giganci 2 (5)
20:00serial kryminalny
Giganci 2 (6)
20:55serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (4)
21:40serial komediowy
Nielegalni (7)
21:50serial sensacyjny
Nielegalni (8)
22:40serial sensacyjny
CBS Europa
Nora Roberts: Niebo Montany
od 18:10film obyczajowy
Świat bez końca (1/8)
20:00serial historyczny
Amityville
21:00horror
Ostatni don 2 (1/2)
22:45thriller
HBO
Alfa
od 18:30film przygodowy
Venom
20:10film SF
Sukcesja 2 (6)
22:05serial obyczajowy
HBO 2
Medium
od 18:50dramat obyczajowy
Wataha (1/6)
21:00serial sensacyjny
Wataha (2/6)
21:40serial sensacyjny
Na cały głos (7-ost.)
22:25serial biograficzny
HBO 3
Nie ma jak u siostry
od 17:20komedia
Mr. Robot (4/10)
19:10serial kryminalny
Świadek (6-ost.)
19:55serial kryminalny
Pazury 3 (9)
21:00serial komediowy
Snowfall 3 (5)
22:45serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (9)
19:00program rozrywkowy
Dzień kobiet
20:00dramat obyczajowy
Piąta pora roku
22:00film obyczajowy
Kino TV
Miłość i inne kłopoty
od 17:55komedia romantyczna
Poirot: Trójkąt na Rodos
19:55serial kryminalny
zdjęcieBiuro ludzkości
21:00thriller SF
Polsat Film
Lot 93 z Newark
19:05dramat sensacyjny
zdjęcieSensacyjna środa: 7 sekund
21:00film sensacyjny
Stopklatka TV
zdjęcieOcean strachu 2
20:00thriller
Święci z Bostonu
21:55dramat sensacyjny
TNT
Pierwsza liga 2
od 18:20komedia
TNT, kamera, akcja! (540)
20:25magazyn filmowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:40mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
Premiera: Planeta Ekstraklasa (8)
20:00magazyn piłkarski
Premier League Netbusters
20:30magazyn piłkarski
LaLiga World
21:00magazyn piłkarski
O co biega?
22:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Watts
19:31magazyn sportowy
Wiadomości Eurosportu
19:39magazyn informacyjny
My Game: Tiger Woods
20:50serial dokumentalny
Wiadomości Eurosportu
22:56magazyn informacyjny
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:55mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball
Ekstraklasa po godzinach
20:55magazyn piłkarski
LaLiga Highlights Show
22:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
KOTV Classics
19:00magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
19:50mecz fazy grupowej: Holandia - Czechy
Ninja Warrior Polska
22:30reality show
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 17:30mecz fazy grupowej: Włochy - Bułgaria
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
19:45mecz: Warta Poznań - Odra Opole
Piłka nożna: Liga włoska
22:00mecz: ACF Fiorentina - Juventus FC
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 17:20mecz fazy grupowej: Słowenia - Rosja
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
20:20mecz fazy grupowej: Francja - Włochy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!