program-tv?hour=18 Program TV - Dzisiaj, od 18:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 15:50mecz fazy grupowej: Holandia - Polska
Wojenne dziewczyny 3 (27)
18:30serial historyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Wojenne dziewczyny 3 (28)
20:15serial historyczny
Rolnik szuka żony 6 (2)
21:15telenowela dokumentalna
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Na sygnale: Serce na dłoni (238)
18:30serial fabularno-dokumentalny
Lubię to - kabaret Hrabi
19:00program rozrywkowy
Muzyka na bis (2)
21:00koncert
Polsat
Nasz nowy dom (146)
od 17:50reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
Starsza pani musi fiknąć (2)
18:00program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
MasterChef (2)
20:00program rozrywkowy
39 i pół tygodnia (2)
21:30serial komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wkręcające małolaty
od 17:50program rozrywkowy
Proroctwa Majów o Apokalipsie
19:00film dokumentalny
Młode strzelby
20:00western
TV 4
Miłość na zakręcie (15)
18:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (16)
18:30serial obyczajowy
Galileo (763)
19:00program popularnonaukowy
zdjęcieOstatnie zlecenie
20:00film sensacyjny
TV 6
Detektyw Monk (8)
18:00serial kryminalny
Detektyw Monk (9)
19:00serial kryminalny
Galileo (139)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Dzika lokatorka
od 17:50komedia romantyczna
Big Brother 2 (2/73)
20:00reality show
Superseans: Mroczny rycerz
21:00film sensacyjny
TVP Polonia
M jak miłość (1445)
od 17:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Blondynka 7: Kapitan (80)
20:45serial obyczajowy
Katyń
21:40dramat historyczny

FILMOWE

ale kino+
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
od 16:30komedia romantyczna
Władcy świata
18:25dramat historyczny
Premiera: Belfer 2 (3)
20:10serial kryminalny
Premiera: Belfer 2 (4)
21:20serial kryminalny
AXN
Kości 12 (6)
od 17:45serial kryminalny
Na fali
18:40film animowany
CANAL+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:00mecz: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: Liga+ Extra
19:30magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
18:00mecz: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:30magazyn ligi polskiej
CANAL+ Family
Sztuka kłamania
od 17:00komedia historyczna
Patryk
18:30film familijny
Taxi 5
20:05komedia sensacyjna
Zanurzeni
21:45dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Bohemian Rhapsody
od 17:30dramat biograficzny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (7)
18:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (8)
19:00serial kryminalny
Zasada przyjemności (5)
20:00serial kryminalny
Złoto Gujany 2 (7)
21:25serial sensacyjny
CBS Europa
Żandarm w Nowym Jorku
od 17:00komedia
Pokojówka na Manhattanie
19:00komedia romantyczna
W stronę Marrakeszu
21:00film obyczajowy
HBO 2
Los Espookys (4)
18:00serial komediowy
Hotel Transylwania 3
18:30film animowany
Doom Patrol (9)
20:10serial przygodowy
Bękarty
21:00komedia przygodowa
HBO 3
Owieczki boże (3)
od 17:55serial obyczajowy
Gracze 5 (3)
18:55serial komediowy
Prawi Gemstonowie (4)
19:25serial komediowy
Sukcesja 2 (5)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Syrena 2 (14)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Godzina policyjna (6)
21:45serial sensacyjny
Kino TV
I uderzył grom
18:50film SF
Twarda sztuka
21:00komediodramat
Stopklatka TV
Poirot: Morderstwo w Mezopotamii
od 17:50film kryminalny
zdjęcieTaśmy Watykanu
20:00horror
Żelazna Dama
21:50dramat biograficzny
TNT
Pacific Rim
od 15:55film SF
Hellboy
18:35horror SF
Ostatni samuraj
21:00dramat kostiumowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka ręczna mężczyzn
od 16:55piłka ręczna
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz: THW Kiel - PGE VIVE Kielce
Ekstraklasyka (7)
21:00magazyn piłkarski
Turbokozak (8)
21:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 17:0021. etap: Fuenlabrada - Madryt
Vuelta extra
20:00magazyn kolarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:20mecz: CD Alaves - Sevilla FC
zdjęcieŻużel: PGE Ekstraliga
19:00mecz finałowy: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Magazyn PGE Ekstraliga
21:30magazyn żużlowy
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC Fight Night: Cerrone vs. Gaethje
od 17:00waga lekka: Donald Cerrone - Justin Gaethje
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
20:20mecz fazy grupowej: Turcja - Słowenia
Polsat Sport News
Rallycross: World RX Łotwy
19:00wyścigi samochodowe
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
21:30rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
TVP Sport
Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
od 16:30podsumowanie występu Polaków
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
18:50mecz: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Sportowy wieczór
21:05program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
21:45mecz fazy grupowej: Holandia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!