program-tv?hour=17 Program TV - Dzisiaj, od 17:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Klan (3513)
18:00telenowela
Korona królów (251)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (140)
20:25telenowela
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz: Paris Saint-Germain - Real Madryt CF
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2094)
19:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2095)
20:05serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (363)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2913)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (3)
19:30serial komediowy
Nasz nowy dom (147)
20:05reality show
TVN
Ukryta prawda (1070)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (11)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2944)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (293)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
17:00program rozrywkowy
Ostatni Janczar (9)
18:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (10)
19:00serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (13)
20:00serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (14)
20:55serial obyczajowy
TV 4
Septagon (79)
18:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (572)
19:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (19)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Gliniarz i prokurator (59)
od 16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (71)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: W pułapce (45)
18:15serial komediowy
Galileo (142)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szpital (359)
od 16:25serial paradokumentalny
Przepis na życie (3/13)
17:30serial obyczajowy
39 i pół: Zorrogr (3/13)
18:30serial komediowy
Big Brother 2 (5/78)
20:00reality show
TVP Kultura
Zawrócony
od 16:25komediodramat
Chuligan literacki
19:25magazyn o książkach
Na wschód od Hollywood: Intruz
20:30dramat obyczajowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
A więc wojna (18)
17:45cykl reportaży
Barwy szczęścia (2046)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Za marzenia 2 (3/13)
20:45serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Bon voyage
od 16:30film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
17:10blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieRozrachunek
18:25thriller
Premiera: Grantchester 4 (5)
20:10serial kryminalny
AXN
Stuart Malutki
od 16:15film familijny
Smerfy
18:00film familijny
Zabójcze umysły 13 (11)
20:10serial kryminalny
CANAL+
Miłość, szmaragd i krokodyl
od 16:25film przygodowy
Nie przegap
18:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:20chochliki telewizyjne
Utoya, 22 lipca
18:25thriller
Premiera: Autsajder
20:00dramat polityczny
CANAL+ 1
Aktualności filmowe+
od 16:55magazyn filmowy
Miłość, szmaragd i krokodyl
17:25film przygodowy
Nie przegap
19:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:20chochliki telewizyjne
Utoya, 22 lipca
19:25thriller
CANAL+ Family
Hitchcock
od 16:00dramat biograficzny
Nie przegap
17:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:45chochliki telewizyjne
Kaczki z gęsiej paczki
18:00film animowany
Muzyka ciszy
19:30film biograficzny
CANAL+ Film
Wywiad z Bogiem
od 15:55dramat obyczajowy
Zieleńsza nie będzie
17:35komediodramat
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Drapacz chmur
20:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Medyceusze: Władcy Florencji 2 (6)
od 16:10serial historyczny
Zrobione na czysto (1)
17:10serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
18:00serial obyczajowy
Materiał nieemisyjny (2)
18:45film krótkometrażowy
Jeźdźcy burzy 2 (3)
19:00serial kryminalny
Giganci 2 (5)
20:00serial kryminalny
Giganci 2 (6)
20:55serial kryminalny
CBS Europa
Żandarm w Nowym Jorku
od 16:10komedia
Nora Roberts: Niebo Montany
18:10film obyczajowy
Świat bez końca (1/8)
20:00serial historyczny
HBO
Krypton 2 (10)
17:45serial SF
Alfa
18:30film przygodowy
Venom
20:10film SF
HBO 2
Gentleman z rewolwerem
od 16:35komediodramat
Syrena 2 (14)
18:05serial obyczajowy
Medium
18:50dramat obyczajowy
HBO 3
Zachowaj spokój
od 15:50komediodramat
Mr. Robot (4/10)
19:10serial kryminalny
Świadek (6-ost.)
19:55serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (13)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (9)
19:00program rozrywkowy
Dzień kobiet
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Projekt: Dinozaur
od 15:30film przygodowy
zdjęcieMiłość i inne kłopoty
17:55komedia romantyczna
Poirot: Trójkąt na Rodos
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Ja, ja i ja
17:00komedia
Lot 93 z Newark
19:05dramat sensacyjny
TNT
Pierwsza liga
od 16:10komedia
Pierwsza liga 2
18:20komedia
TNT, kamera, akcja! (540)
20:25magazyn filmowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 15:25magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:40mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
Premiera: Planeta Ekstraklasa (8)
20:00magazyn piłkarski
Premier League Netbusters
20:30magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:00mecz: CD Alaves - Sevilla FC
Turbokozak (7)
18:05magazyn piłkarski
Magazyn Velux EHF
18:20magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball
Ekstraklasa po godzinach
20:55magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 15:50mecz fazy grupowej: Ukraina - Estonia
KOTV Classics
19:00magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
19:50mecz fazy grupowej: Holandia - Czechy
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 15:00rewanżowy mecz finałowy: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
17:30mecz fazy grupowej: Włochy - Bułgaria
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
19:45mecz: Warta Poznań - Odra Opole
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 14:30mecz: Chiny - Dominikana
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
17:20mecz fazy grupowej: Słowenia - Rosja
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
20:20mecz fazy grupowej: Francja - Włochy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!