program-tv?hour=16 Program TV - Dzisiaj, od 16:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęciePrzysięga (11)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Klan (3513)
18:00telenowela
Korona królów (251)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (550)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2094)
19:30serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (373)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (363)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2913)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (3)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (722)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (423)
16:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1070)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:10program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
17:00program rozrywkowy
Ostatni Janczar (9)
18:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (10)
19:00serial obyczajowy
TV 4
Sekrety sąsiadów (21)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (22)
16:30serial obyczajowy
Septagon (79)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (572)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (11)
od 15:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (59)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (71)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: W pułapce (45)
18:15serial komediowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (198)
od 15:25serial fabularno-dokumentalny
Szpital (359)
16:25serial paradokumentalny
Przepis na życie (3/13)
17:30serial obyczajowy
39 i pół: Zorrogr (3/13)
18:30serial komediowy
TVP Kultura
Dama kameliowa
od 14:25melodramat
Zawrócony
16:25komediodramat
Chuligan literacki
19:25magazyn o książkach

FILMOWE

ale kino+
Frantz
od 14:30dramat historyczny
Bon voyage
16:30film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
17:10blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieRozrachunek
18:25thriller
AXN
Karate Kid
od 13:40film przygodowy
Stuart Malutki
16:15film familijny
Smerfy
18:00film familijny
CANAL+
Aktualności filmowe+
od 15:55magazyn filmowy
Miłość, szmaragd i krokodyl
16:25film przygodowy
Nie przegap
18:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:20chochliki telewizyjne
Utoya, 22 lipca
18:25thriller
CANAL+ 1
Pianista
od 14:30dramat wojenny
Aktualności filmowe+
16:55magazyn filmowy
Miłość, szmaragd i krokodyl
17:25film przygodowy
Nie przegap
19:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:20chochliki telewizyjne
Utoya, 22 lipca
19:25thriller
CANAL+ Family
Hitchcock
16:00dramat biograficzny
Nie przegap
17:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:45chochliki telewizyjne
Kaczki z gęsiej paczki
18:00film animowany
Muzyka ciszy
19:30film biograficzny
CANAL+ Film
Wywiad z Bogiem
od 15:55dramat obyczajowy
Zieleńsza nie będzie
17:35komediodramat
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Nie przegap
16:00magazyn informacyjny
Zrobione na czysto (1)
17:10serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
18:00serial obyczajowy
Materiał nieemisyjny (2)
18:45film krótkometrażowy
Jeźdźcy burzy 2 (3)
19:00serial kryminalny
CBS Europa
Pieśń serca
od 14:20dramat obyczajowy
Nora Roberts: Niebo Montany
18:10film obyczajowy
HBO
Krypton 2 (10)
17:45serial SF
Alfa
18:30film przygodowy
HBO 2
Pearl Harbor
od 13:40dramat wojenny
Gentleman z rewolwerem
16:35komediodramat
Syrena 2 (14)
18:05serial obyczajowy
Medium
18:50dramat obyczajowy
HBO 3
Zachowaj spokój
od 15:50komediodramat
Mr. Robot (4/10)
19:10serial kryminalny
Świadek (6-ost.)
19:55serial kryminalny
Kino TV
Projekt: Dinozaur
od 15:30film przygodowy
zdjęcieMiłość i inne kłopoty
17:55komedia romantyczna
Poirot: Trójkąt na Rodos
19:55serial kryminalny
TNT
Skazani na Shawshank
od 13:15dramat sensacyjny
Pierwsza liga
16:10komedia
Pierwsza liga 2
18:20komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 15:25magazyn ligi polskiej
zdjęciePiłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:40mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00mecz: CD Alaves - Sevilla FC
Turbokozak (7)
18:05magazyn piłkarski
Magazyn Velux EHF
18:20magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 15:50mecz fazy grupowej: Ukraina - Estonia
KOTV Classics
19:00magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
19:50mecz fazy grupowej: Holandia - Czechy
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 15:00rewanżowy mecz finałowy: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
17:30mecz fazy grupowej: Włochy - Bułgaria
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
19:45mecz: Warta Poznań - Odra Opole
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 14:30mecz: Chiny - Dominikana
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
17:20mecz fazy grupowej: Słowenia - Rosja
TVP Sport
zdjęciePiłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
17:30mecz: Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!