program-tv?hour=15 Program TV - Dzisiaj, od 15:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (11)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Klan (3513)
18:00telenowela
Korona królów (251)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (550)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Polsat
Dlaczego ja? (930)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (373)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (363)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2913)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (437)
od 14:30serial paradokumentalny
Szkoła (722)
15:30serial paradokumentalny
19+ (423)
16:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1070)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:10program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
17:00program rozrywkowy
Ostatni Janczar (9)
18:00serial obyczajowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (571)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (21)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (22)
16:30serial obyczajowy
Septagon (79)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (24)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (11)
15:15serial kryminalny
zdjęcieGliniarz i prokurator (59)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (71)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: W pułapce (45)
18:15serial komediowy
TVN 7
Sąd rodzinny (161)
od 14:25serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (198)
15:25serial fabularno-dokumentalny
Szpital (359)
16:25serial paradokumentalny
Przepis na życie (3/13)
17:30serial obyczajowy
39 i pół: Zorrogr (3/13)
18:30serial komediowy
TVP Kultura
Dama kameliowa
od 14:25melodramat
zdjęcieZawrócony
16:25komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Frantz
od 14:30dramat historyczny
Bon voyage
16:30film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
17:10blok filmów krótkometrażowych
Rozrachunek
18:25thriller
AXN
Karate Kid
od 13:40film przygodowy
Stuart Malutki
16:15film familijny
Smerfy
18:00film familijny
CANAL+
Pianista
od 13:30dramat wojenny
Aktualności filmowe+
15:55magazyn filmowy
Miłość, szmaragd i krokodyl
16:25film przygodowy
Nie przegap
18:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:20chochliki telewizyjne
Utoya, 22 lipca
18:25thriller
CANAL+ 1
Pianista
od 14:30dramat wojenny
Aktualności filmowe+
16:55magazyn filmowy
Miłość, szmaragd i krokodyl
17:25film przygodowy
CANAL+ Family
Tropicielki rodzinnych historii (6)
od 14:45serial dokumentalny
Łapu-capu extra
15:30chochliki telewizyjne
Hitchcock
16:00dramat biograficzny
Nie przegap
17:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:45chochliki telewizyjne
Kaczki z gęsiej paczki
18:00film animowany
CANAL+ Film
Ostatnia szansa
od 13:40thriller
Łapu-capu extra
15:15chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Wywiad z Bogiem
15:55dramat obyczajowy
Zieleńsza nie będzie
17:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Nieznajomi (3)
od 14:30serial sensacyjny
Nie przegap
16:00magazyn informacyjny
Zrobione na czysto (1)
17:10serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
18:00serial obyczajowy
Materiał nieemisyjny (2)
18:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Pieśń serca
od 14:20dramat obyczajowy
Nora Roberts: Niebo Montany
18:10film obyczajowy
HBO
X-Men: Pierwsza klasa
od 13:25film SF
Krypton 2 (10)
17:45serial SF
Alfa
18:30film przygodowy
HBO 2
Pearl Harbor
od 13:40dramat wojenny
Gentleman z rewolwerem
16:35komediodramat
Syrena 2 (14)
18:05serial obyczajowy
Medium
18:50dramat obyczajowy
HBO 3
Godzina policyjna (6)
15:00serial sensacyjny
Zachowaj spokój
15:50komediodramat
Kino TV
Miłość w Laponii
od 13:15komediodramat
Projekt: Dinozaur
15:30film przygodowy
Miłość i inne kłopoty
17:55komedia romantyczna
TNT
Skazani na Shawshank
od 13:15dramat sensacyjny
Pierwsza liga
16:10komedia
Pierwsza liga 2
18:20komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 13:15mecz: AFC Bournemouth - Everton FC
Piłka nożna: Liga+ Extra
15:25magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:40mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 13:00mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Witaj w klubie: Piast Gliwice
15:20serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00mecz: CD Alaves - Sevilla FC
Turbokozak (7)
18:05magazyn piłkarski
Magazyn Velux EHF
18:20magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 13:30mecz fazy grupowej: Czarnogóra - Polska
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
15:50mecz fazy grupowej: Ukraina - Estonia
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
15:00rewanżowy mecz finałowy: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
17:30mecz fazy grupowej: Włochy - Bułgaria
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 14:30mecz: Chiny - Dominikana
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
17:20mecz fazy grupowej: Słowenia - Rosja
TVP Sport
Pełnosprawni (318)
od 14:55magazyn dla niepełnosprawnych
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
17:30mecz: Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!