program-tv?hour=14 Program TV - Dzisiaj, od 14:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (589)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (32)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2933)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (951)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (394)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (384)
17:00serial paradokumentalny
TVN
19+ (443)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (458)
14:30serial paradokumentalny
Szkoła (743)
15:30serial paradokumentalny
19+ (444)
16:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Niesamowite tajemnice
16:00serial dokumentalny
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (592)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (42)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (43)
16:30serial obyczajowy
TV 6
Sekrety sąsiadów (33)
od 13:40serial obyczajowy
MacGyver (45)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (32)
15:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (80)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (9)
17:15serial przygodowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Nocna zmiana (1156)
od 13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (219)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (444)
15:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (182)
16:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
M jak miłość (1452)
od 13:45serial obyczajowy
Za marzenia 2 (7/13)
14:40serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (252)
15:55telenowela historyczna
Nieziemscy: Słodka afera (4)
16:55program dla dzieci
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieGhostbox Cowboy
14:50komedia przygodowa
Cannes - festiwal wolności
16:55film dokumentalny
AXN
Brzydka prawda
od 13:30komedia romantyczna
Terminator: Ocalenie
15:30thriller SF
S.W.A.T. Jednostka specjalna
17:50film sensacyjny
CANAL+
zdjęcieMaria Magdalena
od 13:10dramat historyczny
Nie przegap
17:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:55chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Zwierzęta z rezerwatu Masai Mara
od 13:15film dokumentalny
Maria Magdalena
14:10dramat historyczny
CANAL+ Family
Rydwany ognia
od 12:15dramat obyczajowy
Tropicielki rodzinnych historii (1)
14:15serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (2)
15:00serial dokumentalny
Zwierzęce konstrukcje
15:45film dokumentalny
Dr Dolittle
16:40komedia
CANAL+ Film
Dotknij nieba
od 12:45dramat biograficzny
Bella i Sebastian 3
14:35film familijny
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
Kiler
16:15komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Nieznajomi (5)
od 13:45serial sensacyjny
Nieznajomi (6)
14:30serial sensacyjny
Instynkt (5)
15:40serial kryminalny
Instynkt (6)
16:25serial kryminalny
CBS Europa
Duet serc
od 12:35film obyczajowy
Zwierzak
14:25komedia
zdjęcieKochając Leah
16:00film obyczajowy
Footloose
17:55film muzyczny
HBO
Zbyt wielcy, by upaść
od 13:25dramat obyczajowy
J. Edgar
15:05dramat biograficzny
Ocean's 8
17:20komedia kryminalna
HBO 2
Lego Ninjago: Film
od 13:05film animowany
W cieniu drzewa
14:45komediodramat
Zaufaj mi (3/4)
16:10serial sensacyjny
Hiszpańska księżniczka (4)
17:10serial kostiumowy
HBO 3
A Black Lady Sketch Show (2)
od 13:55serial komediowy
Godzilla
14:25film SF
Alfa
16:30film przygodowy
Kino Polska
Orzeł
od 13:35dramat wojenny
Pajęczarki
15:50komedia obyczajowa
Kino TV
Agora
od 12:45dramat historyczny
zdjęcieTrzej Muszkieterowie
15:15film sensacyjny
Kwartet
17:50komediodramat
Polsat Film
Królowa Śniegu 3: Ogień i lód
od 12:25film animowany
Rodzina Addamsów 2
14:20czarna komedia
zdjęcieS.W.A.T. Jednostka specjalna
16:20film sensacyjny
TNT
Ostatni Mohikanin
od 13:30film przygodowy
Za wszelką cenę
15:45dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 13:50mecz: West Ham United FC - Crystal Palace FC
Bundesliga Highlights Show
16:00magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 13:45mecz: Wisła Kraków - Cracovia
O co biega?
16:00magazyn sportowy
LaLiga World
16:30magazyn piłkarski
Magazyn Velux EHF
17:00magazyn piłki ręcznej
Siatkówka kobiet: Liga włoska
17:35mecz: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza
Polsat Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 13:00mecz: Polska - Macedonia Północna
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 13:30mecz: Szwecja - Hiszpania
Hokej: Liga Mistrzów
16:00mecz fazy grupowej: Vienna Capitals - GKS Tychy
Polsat Sport News
KOTV Classics
od 13:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
14:30mecz: Norwegia - Hiszpania
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
16:30mecz: Ukraina - Portugalia
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Moskwie
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Pełnosprawni (322)
15:50magazyn dla niepełnosprawnych
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
17:20podsumowanie 7. i 8. kolejki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!