program-tv?hour=12 Program TV - Dzisiaj, od 12:00

Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Klinika Nadzieja (6)
12:00serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (7)
12:55serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (8)
13:55serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (9)
14:50serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (10)
15:50serial obyczajowy
TV 4
Galileo (762)
od 11:05program popularnonaukowy
Nasza klasa (3)
14:55program rozrywkowy
Nasza klasa (4)
15:25program rozrywkowy
TV 6
Mistrz kierownicy ucieka
od 11:00komedia sensacyjna
Gwiazdy Kabaretu (18)
13:00program rozrywkowy
Policjantki i Policjanci (327)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (328)
15:00serial obyczajowy
TV Puls
zdjęciePogromcy duchów 2
12:05komedia SF
Jumper
15:45film przygodowy
TVN 7
zdjęcieZimowa opowieść
13:00dramat obyczajowy
Czterej muszkieterowie
15:30film przygodowy
WP
Premiera: Remont w stylu Vegas (1)
12:00program rozrywkowy
Tajemnice rodu Jezusa
15:10film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Złodziej w hotelu
od 10:55film kryminalny
zdjęcieWymiana księżniczek
12:55dramat historyczny
Mali mężczyźni
14:50dramat obyczajowy
AXN
Smerfy
od 11:55film familijny
Castle 8 (20)
14:00serial kryminalny
Castle 8 (21)
14:55serial kryminalny
Kości 12 (4)
15:50serial kryminalny
CANAL+
Kwatery Hitlera (6)
12:00serial dokumentalny
zdjęcieSieć podejrzeń
12:45thriller
Pisarze. Serial na krótko (3)
14:25serial komediowy
Nie przegap
14:30magazyn informacyjny
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
CANAL+ 1
41 dni nadziei
od 10:40dramat przygodowy
Kwatery Hitlera (5)
12:15serial dokumentalny
Kwatery Hitlera (6)
13:00serial dokumentalny
zdjęcieSieć podejrzeń
13:45thriller
Pisarze. Serial na krótko (3)
15:25serial komediowy
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
15:40mecz: Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
CANAL+ Family
Potwory to tacy interesujący ludzie
od 11:45film krótkometrażowy
Luis i obcy
12:10film animowany
Larp
13:35etiuda filmowa
Daddy Cool
14:05komedia
Szukając misia
15:40komedia
CANAL+ Film
Wieczorówka
od 11:40komedia
Łapu-capu extra
15:20chochliki telewizyjne
Huragan
15:50film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Informator (2)
od 11:30serial sensacyjny
Informator (3)
12:30serial sensacyjny
Informator (4)
13:30serial sensacyjny
Informator (5)
14:30serial sensacyjny
Informator (6)
15:30serial sensacyjny
CBS Europa
Na wschód od Edenu (1/2)
12:20dramat obyczajowy
Na wschód od Edenu (2-ost.)
14:35dramat obyczajowy
HBO
Mary Poppins powraca
od 10:25film fantasy
Noc w muzeum 2
12:35film przygodowy
Drużyna A
14:20komedia sensacyjna
HBO 2
Diabeł ubiera się u Prady
od 11:15komediodramat
Dusza towarzystwa
13:05komedia
Gęsia skórka 2
14:50komedia
HBO 3
All American (11)
12:05serial obyczajowy
All American (12)
12:45serial obyczajowy
Rycerz króla Artura
13:30film przygodowy
Dwunasty człowiek
15:40dramat historyczny
Kino Polska
Licencja na wychowanie (10)
od 11:35serial komediowy
Fusy
12:45film krótkometrażowy
Cudowne miejsce
13:25dramat psychologiczny
Kino TV
Kopalnie króla Salomona (1/2)
od 11:05film przygodowy
I tak, i nie
14:55komedia romantyczna
Polsat Film
Dziennik cwaniaczka 3
od 11:20komedia
Wolverine
15:40film sensacyjny
Stopklatka TV
Przygody Merlina (13)
12:45serial fantasy
zdjęcieGry wojenne
13:45film sensacyjny
TNT
Wyścig
od 11:15film sensacyjny
Szybszy od błyskawicy
13:40film sensacyjny
Pacific Rim
15:55film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:55mecz: SD Eibar - RCD Espanyol
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: CD Alaves - Sevilla FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
13:0020. etap: Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:05mecz: Korona Kielce - Wisła Kraków
Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:15mecz: SD Eibar - RCD Espanyol
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
15:50mecz fazy grupowej: Holandia - Polska
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 9:50mecz: Brazylia - Argentyna
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
12:30mecz fazy grupowej: Ukraina - Holandia
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
14:15rewanżowy mecz finałowy: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
14:25mecz: Feyenoord - ADO Den Haag
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Zhengzhou
12:00mecz finałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
13:50mecz finałowy: Argentyna - Hiszpania

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!