program-tv?hour=10 Program TV - Dzisiaj, od 10:00

Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Uliczni magicy
od 9:30program rozrywkowy
Test z czarów
10:35program rozrywkowy
Ziemia. Podwodny świat (11)
11:00serial dokumentalny
Klinika Nadzieja (6)
12:00serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (7)
12:55serial obyczajowy
Klinika Nadzieja (8)
13:55serial obyczajowy
TV 4
Galileo (761)
10:05program popularnonaukowy
Galileo (762)
11:05program popularnonaukowy
TV 6
Galileo (138)
10:00program popularnonaukowy
zdjęcieMistrz kierownicy ucieka
11:00komedia sensacyjna
Gwiazdy Kabaretu (18)
13:00program rozrywkowy
TV Puls
Gra muzyka (2/10)
11:05program rozrywkowy
Pogromcy duchów 2
12:05komedia SF

FILMOWE

ale kino+
Wielkie zimno
od 8:40komedia
Ale krótkie: Świat animacji
10:15blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieZłodziej w hotelu
10:55film kryminalny
Wymiana księżniczek
12:55dramat historyczny
AXN
Carter (8)
od 9:30serial kryminalno-komediowy
Sezon na misia 2
10:20film animowany
Smerfy
11:55film familijny
CANAL+
zdjęcie41 dni nadziei
od 9:40dramat przygodowy
Kwatery Hitlera (5)
11:15serial dokumentalny
Kwatery Hitlera (6)
12:00serial dokumentalny
Sieć podejrzeń
12:45thriller
CANAL+ 1
Uprowadzona księżniczka
od 9:10film animowany
zdjęcie41 dni nadziei
10:40dramat przygodowy
Kwatery Hitlera (5)
12:15serial dokumentalny
Kwatery Hitlera (6)
13:00serial dokumentalny
Sieć podejrzeń
13:45thriller
CANAL+ Family
Premiera: Bardzo dziki wschód (1)
10:00serial dokumentalny
Premiera: Bardzo dziki wschód (2)
10:25serial dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (1)
10:55serial dokumentalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
11:45film krótkometrażowy
Luis i obcy
12:10film animowany
Larp
13:35etiuda filmowa
CANAL+ Film
Wojna płci
od 9:25film biograficzny
Łapu-capu
11:25chochliki telewizyjne
Wieczorówka
11:40komedia
CANAL+ Seriale
Pisarze. Serial na krótko (3)
10:05serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
10:10serial komediowy
Nie przegap
10:20magazyn informacyjny
Informator (1)
10:30serial sensacyjny
Informator (2)
11:30serial sensacyjny
Informator (3)
12:30serial sensacyjny
Informator (4)
13:30serial sensacyjny
CBS Europa
Marco Polo (2-ost.)
od 8:50film przygodowy
Na wschód od Edenu (1/2)
12:20dramat obyczajowy
HBO
Wyspa
od 8:10thriller SF
Mary Poppins powraca
10:25film fantasy
Noc w muzeum 2
12:35film przygodowy
HBO 2
Tajemnice lasu
od 9:10musical
Diabeł ubiera się u Prady
11:15komediodramat
Dusza towarzystwa
13:05komedia
HBO 3
21
od 9:20film sensacyjny
Krypton 2 (9)
11:20serial SF
All American (11)
12:05serial obyczajowy
All American (12)
12:45serial obyczajowy
Rycerz króla Artura
13:30film przygodowy
Kino Polska
Licencja na wychowanie (7)
od 9:30serial komediowy
Licencja na wychowanie (8)
10:10serial komediowy
Licencja na wychowanie (9)
10:55serial komediowy
Licencja na wychowanie (10)
11:35serial komediowy
Fusy
12:45film krótkometrażowy
Cudowne miejsce
13:25dramat psychologiczny
TNT
Wyścig po życie
od 9:30film sensacyjny
zdjęcieWyścig
11:15film sensacyjny
Szybszy od błyskawicy
13:40film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 8:45mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Premiera: La Liga+
11:25magazyn ligi hiszpańskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:55mecz: SD Eibar - RCD Espanyol
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: CD Alaves - Sevilla FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: FC Barcelona - Valencia CF
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:05mecz: Korona Kielce - Wisła Kraków
Polsat Sport
Boks: Gala w Las Vegas
od 8:30waga ciężka: Tyson Fury - Otto Wallin
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 9:50mecz: Brazylia - Argentyna
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
12:30mecz fazy grupowej: Ukraina - Holandia
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Atleci
10:07magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
12:10mecz: Rosja - Japonia
TVP Sport
Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
od 9:50mecz o 3. miejsce: Francja - Australia
Tenis: Turniej WTA w Zhengzhou
12:00mecz finałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
13:50mecz finałowy: Argentyna - Hiszpania

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!