program-tv?day=9 Program TV - 27 Września, od 11:00

Program TV

PIĄTEK 27.09
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
Elif (575)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Ferie w domu (1)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2101)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (553)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (14)
13:35magazyn kulinarny
O mnie się nie martw 11 (2/13)
14:10serial komediowy
Polsat
Dlaczego ja? (714)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (275)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (891)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2919)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (937)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Cofnij czas (4)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1076)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (728)
13:00serial paradokumentalny
19+ (429)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (444)
14:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePrzeklęta (56)
11:00telenowela
Detektywi w akcji (129)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (25)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Azor (83)
12:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (20)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (31)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (365)
od 10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (12/78)
11:25reality show
19+ (179)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (430)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (168)
14:25serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Program publicystyczny
12:35magazyn publicystyczny
Mój atak serca
14:10film krótkometrażowy
Wichry Kołymy
14:30dramat biograficzny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (481)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Wilnoteka
12:50magazyn
Na sygnale: Mądrzejszy ustępuje (227)
13:10serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1447)
13:45serial obyczajowy
WP
Mistrz remontu (3)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
od 10:25blok filmów krótkometrażowych
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
13:45blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Ciało: Manifesto
14:40dramat obyczajowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (13)
od 10:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (15)
11:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (16)
12:40serial kryminalny
Faceci w czerni 2
13:30komedia SF
CANAL+
Patryk
od 10:20film familijny
Klan małych pawianów
11:55film dokumentalny
Lot "Feniksa"
12:50dramat sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (4)
14:40serial komediowy
Zimna wojna
14:50dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Kiler-ów 2-óch
od 9:25komedia
Patryk
11:20film familijny
Klan małych pawianów
12:55film dokumentalny
Lot "Feniksa"
13:50dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Skarby Chin - Yunnan (2)
od 10:55serial dokumentalny
Spitsbergen
11:45film krótkometrażowy
Kumple z dżungli
12:10film animowany
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Daddy Cool
11:05komedia
Nie przegap
12:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:50chochliki telewizyjne
Kobieta pracująca
13:00dramat obyczajowy
Szukając misia
14:35komedia
CANAL+ Seriale
Bull (14)
od 10:40serial kryminalny
Bull (15)
11:20serial kryminalny
Obława (3)
12:05film kryminalny
Zrobione na czysto (5)
12:55serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
13:45serial obyczajowy
Larp
14:30etiuda filmowa
CBS Europa
Proch, zdrada i spisek (2-ost.)
11:00dramat historyczny
Szczodre serce
12:55film obyczajowy
HBO
Venom
od 9:25film SF
Kraina lodu
11:20film animowany
Jestem William
13:05komediodramat
Toy Story 3
14:30film animowany
HBO 2
Mary Poppins powraca
od 9:55film fantasy
Beyond (3/10)
12:05serial przygodowy
Współczesna rodzina 10 (2)
12:50serial komediowy
Kubuś i przyjaciele
13:15film animowany
Player One
14:20film SF
HBO 3
Na planie
11:20magazyn filmowy
Mr. Robot (9/10)
11:50serial kryminalny
zdjęciePowiedzmy sobie wszystko
12:45komediodramat
Pazury 3 (10)
14:30serial komediowy
Kino Polska
Fusy
11:00film krótkometrażowy
Tydzień z życia mężczyzny
12:00dramat obyczajowy
Orzeł i reszka
13:50film sensacyjny
Kino TV
Przerwane pocałunki
13:10dramat obyczajowy
Polsat Film
Gdzie jest generał
od 10:00komedia wojenna
Dawno temu w trawie
12:05film animowany
Pomniejszenie
14:05komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: Real Sociedad - CD Alaves
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Southampton FC - AFC Bournemouth
Piłka nożna: Premier League World
13:30magazyn ligi angielskiej
Golf: European Tour
14:00Alfred Dunhill Links Championship - 2. runda
Eurosport 2
Snooker: Turniej China Championship
od 8:25mecz ćwierćfinałowy
Snooker: Turniej China Championship
11:30mecz ćwierćfinałowy
Snooker: Turniej China Championship
13:25mecz ćwierćfinałowy
nSport+
Liga gra
od 10:40zapowiedź 10. kolejki
Piłka nożna: Liga+ Extra
11:10magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
13:15mecz: ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 10:50mecz: Rosja - USA
Koszykówka mężczyzn: Suzuki Superpuchar Polski
13:30mecz: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Chengdu
11:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Chengdu
13:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Zhuhai
od 9:302. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Zhuhai
11:303. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Zhuhai
13:304. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa świata - Pattaya 2019
od 10:55mężczyźni w kategorii powyżej 109 kg
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
12:50mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!