program-tv?day=8 Program TV - 26 Września, od 11:00

Program TV

CZWARTEK 26.09
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
Elif (574)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2100)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (552)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (13)
13:35magazyn kulinarny
Polsat
Dlaczego ja? (713)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (274)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (890)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2918)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (936)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Cofnij czas (3)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1075)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (727)
13:00serial paradokumentalny
19+ (428)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (443)
14:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePrzeklęta (55)
11:00telenowela
Detektywi w akcji (128)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (24)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Manager (46)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (19)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (30)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (364)
od 10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (11/78)
11:25reality show
19+ (178)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (429)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (167)
14:25serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (480)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2051)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1446)
13:45serial obyczajowy
Za marzenia 2 (4/13)
14:40serial obyczajowy
WP
Mistrz remontu (2)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
od 10:05blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieWymiana księżniczek
11:30dramat historyczny
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
13:25blok filmów krótkometrażowych
Na oczach wszystkich
14:40komediodramat
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (13)
11:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (14)
11:55serial kryminalny
Bohater ostatniej akcji
12:50komedia sensacyjna
CANAL+
Wielki Kanion
od 9:00dramat kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
11:10serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
11:20serial komediowy
Sunset Strip
11:30komediodramat
O co biega?
13:00magazyn sportowy
Podatek od miłości
13:30komedia romantyczna
CANAL+ 1
Wielki Kanion
od 10:00dramat kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
12:10serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
12:20serial komediowy
Sunset Strip
12:30komediodramat
O co biega?
14:00magazyn sportowy
Podatek od miłości
14:30komedia romantyczna
CANAL+ Family
Skarby Chin - Yunnan (1)
od 10:55serial dokumentalny
Hotel Marigold
11:45komediodramat
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Moskwa (9)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Zakopane (10)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Pełnia życia
od 10:25dramat biograficzny
Nie przegap
12:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:30chochliki telewizyjne
Dziennik maszynisty
12:35komediodramat
Dr Dolittle 2
14:00komedia
CANAL+ Seriale
Bull (11)
od 10:45serial kryminalny
Bull (12)
11:25serial kryminalny
Obława (2)
12:05film kryminalny
Zrobione na czysto (3)
12:55serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
13:45serial obyczajowy
Łapu-capu extra
14:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Evita Peron (2-ost.)
od 10:55film biograficzny
Wielki Gatsby
12:50melodramat
HBO
zdjęcieJak pies z kotem
11:00komediodramat
zdjęcieOcean's 8
12:45komedia kryminalna
HBO 2
Hotel Transylwania 3
od 9:40film animowany
Stuart Malutki 2
11:20film przygodowy
Beyond (2/10)
12:40serial przygodowy
Współczesna rodzina 10 (1)
13:25serial komediowy
Tajemnice lasu
13:50musical
HBO 3
Mr. Robot (8/10)
12:15serial kryminalny
Los Espookys (5)
13:00serial komediowy
Uniwersytet Potworny
13:25film animowany
Kino Polska
Pożegnania
od 10:25dramat psychologiczny
Człowiek z żelaza
12:45dramat społeczny
Kino TV
Poirot: Niemy świadek (4)
11:05serial kryminalny
Burmistrz Mary
13:15komediodramat
Polsat Film
Filip z konopi
od 10:35komedia obyczajowa
Wall-E
12:20film animowany
TNT
Dziś 13, jutro 30
od 10:20komedia
Bitwa o Ardeny
12:20dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: Valencia CF - Getafe CF
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Arsenal FC - Aston Villa FC
O co biega?
13:25magazyn sportowy
Golf: European Tour
14:00Alfred Dunhill Links Championship - 1. runda
Eurosport 2
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
11:15jazda indywidualna na czas orlików
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
12:00jazda indywidualna na czas mężczyzn
Watts
13:00magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: CD Leganes - Athletic Bilbao
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
13:00mecz: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
Polsat Sport
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
od 9:45mecz fazy grupowej: Włochy - Kanada
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:45mecz fazy grupowej: Anglia - USA
Atleci
14:15magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 9:10mecz: PSV Eindhoven - AFC Ajax
Piłka nożna: Liga czeska
11:20mecz: FK Jablonec - SK Sigma Ołomuniec
Piłka nożna: Liga holenderska
13:30mecz: ADO Den Haag - AZ Alkmaar
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
11:07mecz: Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
12:07mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
14:00mecz: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
od 10:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Pełnosprawni (319)
12:25magazyn dla niepełnosprawnych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!