program-tv?day=7 Program TV - 25 Września, od 10:00

Program TV

ŚRODA 25.09
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Święto Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy
12:55relacja z uroczystości greckokatolickich
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2099)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (551)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (12)
13:35magazyn kulinarny
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (79)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (712)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (273)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (889)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Cofnij czas (2)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1074)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (726)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Miłość na zakręcie (22)
10:00serial obyczajowy
Bumerang (22)
10:30serial komediowy
zdjęciePrzeklęta (54)
11:00telenowela
Galileo (765)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (127)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (148)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (23)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Partia (70)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Duży miś (33)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (18)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (202)
od 9:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (363)
10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (10/78)
11:25reality show
19+ (177)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (428)
13:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Królewicz Olch
od 9:05dramat obyczajowy
Program publicystyczny
12:40magazyn publicystyczny
Studio Kultura - rozmowy
13:00magazyn kulturalny
Ikony muzyki: Elton John
13:20cykl dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (479)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2050)
13:10serial obyczajowy
O mnie się nie martw 10 (2/13)
13:45serial komediowy
WP
Nawiedzeni (6)
10:00serial dokumentalny
Moja sexy mamuśka
11:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Tunel
10:50thriller
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
13:10blok filmów krótkometrażowych
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (11)
11:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (12)
12:45serial kryminalny
Pod obserwacją
13:40dramat SF
CANAL+
Rydwany ognia
od 8:20dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
10:20magazyn filmowy
Anielska twarz
10:50dramat obyczajowy
Spitsbergen
12:40film krótkometrażowy
Wielki Kanion
13:10dramat kryminalny
CANAL+ 1
Rydwany ognia
od 9:20dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
11:20magazyn filmowy
Anielska twarz
11:50dramat obyczajowy
Spitsbergen
13:40film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Supernatura (2)
10:00serial dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (10)
10:55serial dokumentalny
Maria Magdalena
11:45dramat historyczny
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Hitchcock
od 8:40dramat biograficzny
Mój synek
10:15thriller
Rodzinne zdjęcie
11:40komedia
Nie przegap
13:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:25chochliki telewizyjne
Dr Dolittle
13:30komedia
CANAL+ Seriale
Bull (7)
od 9:55serial kryminalny
Bull (8)
10:40serial kryminalny
Bull (9)
11:25serial kryminalny
Obława (1)
12:05film kryminalny
Zrobione na czysto (1)
12:55serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
13:45serial obyczajowy
CBS Europa
Czas Komanczów (2/3)
od 8:50western
Raj
12:30komediodramat
HBO
Noc w muzeum 2
od 9:30film przygodowy
Holmes i Watson
11:15komedia kryminalna
Żony ze Stepford
12:45komedia SF
HBO 2
Ludzie honoru
od 9:05dramat sensacyjny
zdjęcieGentleman z rewolwerem
11:20komediodramat
Beyond (1/10)
12:55serial przygodowy
Znajdź mnie w Paryżu (26)
13:40serial familijny
HBO 3
Zmiana pasa
od 9:50thriller
Mr. Robot (7/10)
11:30serial kryminalny
All American (13)
12:50serial obyczajowy
All American (14)
13:30serial obyczajowy
Kino Polska
Barwy ochronne
od 8:40dramat obyczajowy
zdjęcieŚwięta krowa
10:45komedia
Fan
12:55film dokumentalny
Mrówcze szlaki
13:20film dokumentalny
Obywatel Piszczyk
13:40komediodramat
Kino TV
Next
od 9:15thriller SF
Mistrzyni kierownicy
13:40film obyczajowy
Polsat Film
Zakazane piosenki
od 8:15film wojenny
Kingsajz
10:25komedia
Kevin sam w domu
12:45komedia
TNT
Krytyczna decyzja
od 9:55film sensacyjny
Zero bezwzględne
12:30film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: FC Barcelona - Villarreal CF
Piłka nożna: Liga angielska
11:10mecz: Manchester City FC - Watford FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20mecz: Real Valladolid - Granada CF
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 9:50rewanżowy mecz finałowy: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:45mecz: Wisła Płock - Wisła Kraków
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 9:10mecz: ADO Den Haag - AZ Alkmaar
Piłka nożna: Liga holenderska
13:30mecz: PSV Eindhoven - AFC Ajax
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
od 9:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!