program-tv?day=6 Program TV - 21 Września, od 12:00

Program TV

SOBOTA 21.09
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
zdjęcieO mnie się nie martw 11 (1/13)
13:00serial komediowy
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (553)
14:35teleturniej
Najgorszy kucharz (2)
15:45program rozrywkowy
TVN
Na Wspólnej (2944)
od 11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2945)
12:25serial obyczajowy
zdjęcieMasterChef (2)
12:50program rozrywkowy
zdjęcieTop Model (3)
14:20reality show
Stylowy projekt (3/8)
15:50program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (245)
od 11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (246)
12:20magazyn motoryzacyjny
Ostatni Janczar (7)
13:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (8)
13:55serial obyczajowy
Ostatni Janczar (9)
14:55serial obyczajowy
Ostatni Janczar (10)
15:50serial obyczajowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (571)
od 11:30serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (572)
12:30serial obyczajowy
STOP Drogówka
13:30magazyn policyjny
Mali agenci
14:35film przygodowy
TV 6
Karzeł Długonos
od 11:40film familijny
Columbo (1)
13:30serial kryminalny
Jem i Hologramy
15:30film obyczajowy
TVN 7
Big Brother 2 (4/73)
od 11:15reality show
Dzika lokatorka
12:15komedia romantyczna
Prezydent: Miłość w Białym Domu
14:30komedia romantyczna
WP
Tajemnice rodu Jezusa
14:00film dokumentalny
Wykute w ogniu (3)
15:50reality show

FILMOWE

ale kino+
Locke
od 10:40dramat obyczajowy
Tunel
12:15thriller
Stara miłość nie rdzewieje
14:35komedia romantyczna
AXN
Kości 12 (6)
od 11:45serial kryminalny
The Good Doctor (7)
12:40serial obyczajowy
The Good Doctor (8)
13:35serial obyczajowy
Karate Kid
14:30film przygodowy
CANAL+
Kataklizm
12:05film SF
303. Bitwa o Anglię
13:35dramat wojenny
Piłka nożna: Liga niemiecka
15:20mecz: FC Bayern Monachium - 1. FC Köln
CANAL+ 1
Hotel Marigold
od 11:05komediodramat
Kataklizm
13:05film SF
303. Bitwa o Anglię
14:35dramat wojenny
CANAL+ Family
Mój synek
od 11:45thriller
Pan Mądraliński
13:10komedia
Łapu-capu
14:45chochliki telewizyjne
Luis i obcy
14:50film animowany
CANAL+ Film
Kiler-ów 2-óch
od 11:55komedia
Nie przegap
13:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:00chochliki telewizyjne
Cud
14:05komediodramat
Łapu-capu extra
15:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Nieznajomi (4)
od 11:45serial sensacyjny
Nieznajomi (5)
12:30serial sensacyjny
Nieznajomi (6)
13:15serial sensacyjny
Nieznajomi (7)
14:00serial sensacyjny
Nieznajomi (8)
14:45serial sensacyjny
Bull (21)
15:30serial kryminalny
CBS Europa
Agent z przypadku
od 11:35komedia sensacyjna
Proch, zdrada i spisek (1/2)
13:20dramat historyczny
Proch, zdrada i spisek (2-ost.)
15:20dramat historyczny
HBO
Jeszcze dzień życia
13:45film animowany
Jak pies z kotem
15:10komediodramat
HBO 2
Młodzi Tytani: Akcja! Film
od 11:35film animowany
Żony ze Stepford
13:00komedia SF
Złap mnie, jeśli potrafisz
14:35komedia kryminalna
HBO 3
Doom Patrol (10)
12:05serial przygodowy
Somalijscy piraci
13:00dramat biograficzny
Kidding (6)
14:55serial komediowy
Los Espookys (5)
15:25serial komediowy
Syrena 2 (14)
15:50serial obyczajowy
Kino Polska
Ida
od 10:45dramat obyczajowy
zdjęcieCudowne miejsce
12:45dramat psychologiczny
Kino TV
Max i Hugo - magicy
12:40film familijny
Przygody Merlina 2 (10)
14:40serial fantasy
Przygody Merlina 2 (11)
15:40serial fantasy
Polsat Film
Mój przyjaciel smok
od 11:25film familijny
Pomniejszenie
13:35komedia
Stopklatka TV
Szpital Good Karma 2 (6)
12:45serial obyczajowy
zdjęcieGry wojenne
13:45film sensacyjny
TNT
TNT, kamera, akcja! (540)
13:15magazyn filmowy
Krytyczna decyzja
13:50film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00mecz: FC Barcelona - Valencia CF
Magazyn Velux EHF
14:00magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
14:30mecz: ORLEN Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen
nSport+
24H Motos Le Mans
od 11:15reportaż
Motocross: AMA Motocross
12:10zawody w Crawfordsville
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Polsat Sport
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
od 11:45mecz fazy grupowej: Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki
GROM Challenge 2019
13:00reportaż
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Metzu
od 11:504. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Metzu
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Magazyn InCycle
12:07magazyn sportowy
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
12:351. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
13:002. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
13:304. sesja treningowa w klasie MotoGP
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
14:00mecz: Australia - Fiji
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
14:101. sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
14:352. sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
15:051. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
15:302. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
TVP Sport
Stan futbolu
12:00magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Seulu
14:50mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!