program-tv?day=5 Program TV - 23 Września, od 12:00

Program TV

PONIEDZIAŁEK 23.09
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (571)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (271)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (887)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2915)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (933)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
zdjęcieUkryta prawda (1072)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (724)
13:00serial paradokumentalny
19+ (425)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (440)
14:30serial paradokumentalny
Szkoła (725)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (763)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (125)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (574)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Sekrety sąsiadów (16)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (27)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (14)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Big Brother 2 (8/78)
od 11:25reality show
19+ (174)
12:20serial paradokumentalny
19+ (175)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (426)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (164)
14:25serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (201)
15:25serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Racja stanu (162)
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2048)
13:10serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (237)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Zazdrość
od 11:05dramat obyczajowy
Pętla
14:10dramat obyczajowy
Świetne wieści
15:50film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (8)
od 11:50serial kryminalny
Skąd wiesz?
12:40komedia
Karate Kid
15:10film przygodowy
CANAL+
Kochankowie roku tygrysa
od 11:20melodramat
O co biega?
13:05magazyn sportowy
Patryk
13:35film familijny
Aktualności filmowe+
15:10magazyn filmowy
Precedensowa sprawa
15:40dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Jak chłopaki
od 10:50komedia
O co biega?
14:05magazyn sportowy
Patryk
14:35film familijny
CANAL+ Family
Cena prawdy
12:05dramat obyczajowy
Bazary Europy: Barcelona (3)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Amsterdam (4)
14:45serial dokumentalny
Larp
15:30etiuda filmowa
CANAL+ Film
Twój Simon
od 11:40komediodramat
Prawdziwe kłamstwa
13:30komedia sensacyjna
Łapu-capu extra
15:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Bull (3)
od 11:25serial kryminalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
12:10film krótkometrażowy
Informator (6)
12:30serial sensacyjny
Materiał nieemisyjny (2)
13:30film krótkometrażowy
Instynkt (12)
13:45serial kryminalny
Nieznajomi (6)
14:30serial sensacyjny
CBS Europa
Program Hades (2-ost.)
od 10:55thriller
zdjęciePowrót Sherlocka Holmesa
12:40film kryminalny
Pieski interes
14:30komedia obyczajowa
HBO
Tully
od 11:20komediodramat
Ocean's 8
14:50komedia kryminalna
HBO 2
Exodus: Bogowie i królowie
od 10:15dramat przygodowy
Templariusze 2 (7/8)
12:45serial historyczny
Znajdź mnie w Paryżu (24)
13:30serial familijny
Dawno temu w trawie
14:00film animowany
Walentynki
15:35komedia romantyczna
HBO 3
Gracze 5 (4)
12:30serial komediowy
Gösta (12-ost.)
13:05serial obyczajowy
Nocna jazda
13:35komedia
Paterno
15:05dramat obyczajowy
Kino Polska
Soból i panna
od 10:50melodramat
Dzieciak
13:05film krótkometrażowy
Mleko
13:30film krótkometrażowy
Przemytnicy
13:50film obyczajowy
Kino TV
Ukryta kamera
13:05thriller
Weekend z królem
15:05dramat biograficzny
Polsat Film
Zakazane piosenki
od 10:35film wojenny
Roboty
12:45film animowany
Cudowny dzień
14:40komediodramat
TNT
Epidemia
od 11:20film sensacyjny
Zero bezwzględne
13:55film katastroficzny
Bitwa o Ardeny
15:45dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:10mecz: Granada CF - FC Barcelona
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf
Eurosport 1
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
od 11:00jazda indywidualna na czas juniorek
Watts
14:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
14:40jazda indywidualna na czas juniorów
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 9:45mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - HC Motor Zaporoże
Turbokozak (8)
12:15magazyn piłkarski
O co biega?
12:30magazyn sportowy
Witaj w klubie: Piast Gliwice
13:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
13:30serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00mecz: Granada CF - FC Barcelona
Polsat Sport
GROM Challenge 2019
od 11:30reportaż
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:15mecz fazy grupowej: Walia - Gruzja
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
13:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 9:50mecz: Rosja - Argentyna
Piłka nożna: MLS
12:30mecz: New York Red Bulls - Philadelphia Union
Piłka nożna: Liga czeska
15:00mecz: AC Sparta Praga - SK Slavia Praga

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!