program-tv?day=4 Program TV - 19 Września, od 12:00

Program TV

CZWARTEK 19.09
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
To się opłaca
12:30magazyn
A więc wojna (19)
12:45cykl reportaży
zdjęcieElif (569)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (269)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (887)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2913)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (931)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1070)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (722)
13:00serial paradokumentalny
19+ (423)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (438)
14:30serial paradokumentalny
Szkoła (723)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Detektywi w akcji (123)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (572)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: W pułapce (45)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (14)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (25)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (12)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Zakochani po uszy (88/120)
od 11:50telenowela
19+ (173)
12:20serial paradokumentalny
19+ (174)
12:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (424)
13:25serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (162)
14:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (360)
15:30serial paradokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2047)
13:10serial obyczajowy
zdjęcieM jak miłość (1444)
13:45serial obyczajowy
Za marzenia 2 (3/13)
14:40serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (236)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Podarować życie
od 11:20dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
13:15blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieCienie
14:10thriller
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
15:55blok filmów krótkometrażowych
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (1)
od 11:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (3)
12:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (4)
13:40serial kryminalny
Karate kid 2
14:30film przygodowy
CANAL+
Nieufność
od 11:45dramat obyczajowy
O co biega?
13:15magazyn sportowy
Imiennik
13:45komediodramat
CANAL+ 1
Armstrong
od 11:05film dokumentalny
Nieufność
12:45dramat obyczajowy
O co biega?
14:15magazyn sportowy
Imiennik
14:45komediodramat
CANAL+ Family
Kumple z dżungli
od 11:45film animowany
Spitsbergen
13:20film krótkometrażowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Tropicielki rodzinnych historii (7)
14:00serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (8)
14:45serial dokumentalny
Kokon
15:30komedia SF
CANAL+ Film
Ucieczka
od 10:45dramat obyczajowy
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Zimna wojna
12:40dramat obyczajowy
New York Taxi
14:05komedia sensacyjna
Łapu-capu extra
15:40chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
The Village (8)
od 11:45serial obyczajowy
zdjęcieInformator (4)
12:30serial sensacyjny
Materiał nieemisyjny (1)
13:30film krótkometrażowy
Instynkt (10)
13:45serial kryminalny
Nieznajomi (4)
14:30serial sensacyjny
CBS Europa
Wyspa Robinsonów (2-ost.)
od 11:45film przygodowy
zdjęcieProsto z serca
13:35film obyczajowy
Pokojówka na Manhattanie
15:20komedia romantyczna
HBO
Alfa
od 11:30film przygodowy
Venom
13:10film SF
Holmes i Watson
15:00komedia kryminalna
HBO 2
Templariusze 2 (5/8)
12:05serial historyczny
Znajdź mnie w Paryżu (22)
12:50serial familijny
Mężowie i żona
13:20komedia
Break
15:15komedia
HBO 3
Mr. Robot (4/10)
od 11:55serial kryminalny
Los Espookys (4)
12:45serial komediowy
Potwory i spółka
13:15film animowany
Abulele
14:50film familijny
Kino Polska
Blizna
od 10:10dramat społeczny
Śmierć prezydenta
12:50dramat polityczny
Kino TV
Poirot: Zbrodnia na festynie (3)
od 11:10serial kryminalny
Mam na imię Sara
13:10komediodramat
Dwóch facetów w jednym
15:10komedia fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: FC Barcelona - Valencia CF
Piłka nożna: Liga austriacka
13:20mecz: FC Red Bull Salzburg - TSV Hartberg
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 11:00mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball
LaLiga Highlights Show
14:20magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Korona Kielce
15:20serial dokumentalny
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 10:50mecz: Brazylia - USA
KOTV Weekly
13:00magazyn bokserski
Siatkówka: Mistrzostwa Europy 2019
13:30mecz fazy grupowej: Czarnogóra - Polska
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
15:00rewanżowy mecz finałowy: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Osace
od 11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:55mecz: Paris Saint-Germain - Real Madryt CF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!