program-tv?day=3&hour=19 Program TV - 20 Października, od 19:00

Program TV

NIEDZIELA 20.10
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Wojenne dziewczyny 3 (33)
20:15serial historyczny
zdjęcieRolnik szuka żony 6 (6)
21:15telenowela dokumentalna
Zakochana Jedynka: Matylda
22:15film kostiumowy
TVP 2
Czar par (5)
od 18:30teleturniej
Czar par - dogrywka (5)
19:30teleturniej
Wkręceni w randkę (6)
22:00program rozrywkowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
zdjęcieKabaret na żywo (65)
20:00program rozrywkowy
W rytmie serca (53)
22:05serial obyczajowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęcieMasterChef (7)
20:00program rozrywkowy
39 i pół tygodnia (7)
21:30serial komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (773)
19:00program popularnonaukowy
Odzyskać dziecko
22:30dramat kryminalny
TV 6
Detektyw Monk (8)
19:05serial kryminalny
Galileo (174)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Dzień Matki
od 17:40komedia
Angielska robota
22:00film sensacyjny
TVN 7
Vinci
od 17:40komedia kryminalna
TVP Kultura
Niedziela z... sensacją: Mock
od 18:15sztuka na podstawie powieści Marka Krajewskiego
Pociąg
20:05film wojenny
Trzeci punkt widzenia
22:50program publicystyczny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (15)
20:00serial dokumentalny
Top Gear (7)
21:00magazyn motoryzacyjny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Vera 9 (3)
20:10serial kryminalny
Nielegalni (5)
21:55serial sensacyjny
AXN
Granice wytrzymałości
od 17:40film przygodowy
zdjęcieS.W.A.T.: Miasto w ogniu
20:10film sensacyjny
Pamięć absolutna
22:00dramat SF
CANAL+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:10mecz: Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
Piłka nożna: Liga+ Extra
19:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Powrót Bena
21:30dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 18:10mecz: Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Powrót Bena
22:30dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Status: Singiel
od 18:30komedia
Papierowe gody
20:15melodramat
The World is Yours
21:45komedia kryminalna
CANAL+ Film
Bohemian Rhapsody
od 17:35dramat biograficzny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Canal+ Film w akcji: Eskorta
20:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
60 kilo niczego
19:10film krótkometrażowy
Wbić flagę
19:40film krótkometrażowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Zasada przyjemności (10)
20:00serial kryminalny
Perpetual Grace, LTD (1)
21:00serial obyczajowy
Perpetual Grace, LTD (2)
21:55serial obyczajowy
Spitsbergen
22:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Nieustraszeni bracia Grimm
od 18:45film fantasy
Odnaleźć siebie
21:00dramat obyczajowy
HBO
Liga Sprawiedliwości
od 18:10film przygodowy
Kroniki Times Square 3 (6)
22:10serial obyczajowy
HBO 2
Godziny
od 18:15dramat obyczajowy
zdjęcieDoom Patrol (14)
20:10serial przygodowy
Paweł, apostoł Chrystusa
21:00dramat historyczny
HBO 3
Gracze 5 (8)
19:00serial komediowy
Prawi Gemstonowie (9)
19:30serial komediowy
Sukcesja 2 (10)
20:00serial obyczajowy
Rok za rokiem (3/6)
21:00serial obyczajowy
Katarzyna Wielka (3/4)
22:00serial kostiumowy
Kino Polska
Na niebie i na ziemi
od 18:05dramat obyczajowy
zdjęcieFotograf
20:00film kryminalny
Prawo ojca
22:15dramat sensacyjny
Kino TV
I uderzył grom
od 18:55film SF
Operacja Chromit - bitwa o Inczon
21:00dramat historyczny
Stopklatka TV
Poirot: Po pogrzebie
od 18:00film kryminalny
Premiera: Bilet na Księżyc
20:00film obyczajowy
Twarda sztuka
22:40komediodramat
TNT
Hellboy
od 18:30horror SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 17:25mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Bitwa o Anglię
19:30magazyn piłkarski
Turbokozak
21:30magazyn piłkarski
Ekstraklasyka (11)
22:15magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej English Open
od 18:30mecz finałowy
Wiadomości Eurosportu
19:40magazyn informacyjny
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
od 17:55mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - CSKA Moskwa
Wiadomości Eurosportu
20:55magazyn informacyjny
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:30mecz: ORLEN Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
21:00mecz: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn
od 18:00mecz towarzyski: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Polonia Londyn
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
20:30mecz: Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 18:00mecz: Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia
Atleci
20:30magazyn sportowy
Piłka nożna: MLS
21:20mecz: Philadelphia Union - New York Red Bulls
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 18:30mecz: Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: Cucine Lube Civitanova - Gas Sales Piacenza

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!