program-tv?day=2&hour=18 Program TV - 19 Października, od 18:00

Program TV

SOBOTA 19.10
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 17:25teleturniej muzyczny
Postaw na milion
18:30teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
TVP 2
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:20mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Chłopaki do wzięcia (169)
od 17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (170)
18:15serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (535)
19:30serial komediowy
Zwierzogród
20:05film animowany
TVN
36,6°C (7)
18:00program medyczny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Mam talent! (7)
20:00program rozrywkowy
Lucy
21:50film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Siła i honor
od 16:10dramat obyczajowy
Galileo (772)
19:00program popularnonaukowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (593)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (594)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Szklane piekło
18:00dramat kryminalny
Galileo (173)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Gra muzyka (7/10)
19:00program rozrywkowy
Rewolwer
21:55dramat sensacyjny
TVN 7
Batman i Robin
od 17:25film przygodowy
Big Brother 2 (32/78)
20:00reality show
Kryjówka
21:00thriller
TVP Kultura
Słodka Irma
od 16:45komedia
Dranie w kinie
19:10magazyn kulturalny
Mama
19:50film dokumentalny
TVP Polonia
M jak miłość (1454)
od 17:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Stulecie Winnych (6)
20:45serial obyczajowy
Wkręceni w randkę (6)
21:40program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
The Place
18:15dramat obyczajowy
Oficer i dżentelmen
20:10melodramat
CANAL+
Łapu-capu
18:05chochliki telewizyjne
Piłka nożna: Liga niemiecka
18:20mecz: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:55mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Łapu-capu
19:05chochliki telewizyjne
Piłka nożna: Liga niemiecka
19:20mecz: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach
CANAL+ Family
Książę Czaruś
18:05film animowany
Kształt wody
21:20film fantasy
CANAL+ Film
Premiera: Aktualności filmowe+
od 17:40magazyn filmowy
Hot Dog
18:10komedia sensacyjna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieRozpruci na śmierć
20:00komedia sensacyjna
Ostateczna rozgrywka
21:30dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Bull (11)
od 17:25serial kryminalny
Bull (12)
18:10serial kryminalny
Bull (13)
18:55serial kryminalny
Bull (14)
19:40serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (1)
20:25serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (2)
21:10serial kryminalny
HBO
Gęsia skórka 2
od 17:10komedia
Frankenweenie
18:40film animowany
Strażnicy
20:10film SF
HBO 2
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
od 16:55dramat obyczajowy
Speed Racer
18:45film przygodowy
Mary Poppins powraca
21:00film fantasy
HBO 3
Kroniki Times Square 3 (6)
od 17:20serial obyczajowy
Przybysze (5)
18:25serial SF
Opowiedz mi bajkę (4)
19:15serial sensacyjny
Katarzyna Wielka (3/4)
20:00serial kostiumowy
Na cały głos (1/7)
21:00serial biograficzny
Na cały głos (2/7)
21:50serial biograficzny
Kino Polska
Chce się żyć
od 17:45dramat obyczajowy
Stacja
20:00film kryminalny
Kino TV
Wakacje marzeń
od 17:00komedia
Mścicielka
21:00thriller
Stopklatka TV
Francuski pocałunek
od 17:50komedia romantyczna
Wesele
20:00komediodramat
TNT
Sherlock Holmes: Gra cieni
od 15:30film kryminalny
Otchłań
18:10thriller SF
Krzyk 2
21:00horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:00mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
19:55mecz: Jagiellonia Białystok - Cracovia
Eurosport 1
Snooker: Turniej English Open
18:30mecz półfinałowy
Wiadomości Eurosportu
19:40magazyn informacyjny
Snooker: Turniej English Open
19:45mecz półfinałowy
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 16:55mecz: HC Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce
Boks: Walka o pasy IBF World i IBO World w Nowym Jorku
18:45waga średnia: Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
19:55mecz: Barca Lassa - Paris Saint-Germain HB
Premiera: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
21:45mecz: Telekom Veszprem HC - HC Vardar
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 17:30mecz: Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Boks: Tymex Boxing Night 10 w Łomiankach
20:00waga lekka: Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Antwerpii
od 17:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
KOTV Classics
19:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga holenderska
20:40mecz: FC Utrecht - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
Sporty walki: UFC Fight Night: Reyes vs. Weidman
od 16:30waga półciężka: Dominick Reyes - Chris Weidman
Piłka nożna: Liga holenderska
18:25mecz: RKC Waalwijk - AFC Ajax
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: Vero Volley Monza - Allianz Milano

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!