program-tv?day=2&hour=12 Program TV - 19 Października, od 12:00

Program TV

SOBOTA 19.10
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
zdjęcieO mnie się nie martw 11 (5/13)
13:00serial komediowy
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (581)
14:35teleturniej
Najgorszy kucharz (6)
15:50program rozrywkowy
TVN
Na Wspólnej (2960)
od 11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2961)
12:25serial obyczajowy
MasterChef (6)
12:50program rozrywkowy
Top Model (7)
14:20reality show
Stylowy projekt (7/8)
15:50program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (249)
od 11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (250)
12:20magazyn motoryzacyjny
Niesamowite tajemnice
13:00serial dokumentalny
Niesamowite tajemnice
14:05serial dokumentalny
Profilerka (9)
15:00serial kryminalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (591)
od 11:20serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (592)
12:20serial obyczajowy
STOP Drogówka
13:20magazyn policyjny
Flintstonowie
14:30komedia
TV 6
Wyprawa z dziadkiem
od 10:35film obyczajowy
Superpsiaki
12:25film familijny
zdjęcieColumbo (4)
14:00serial kryminalny
TV Puls
Rodzinny interes 2 (61)
12:05serial obyczajowy
Rodzinny interes 2 (62)
13:05serial obyczajowy
TVN 7
Brzydula (9/55)
13:15serial komediowy
Brzydula (10/55)
13:50serial komediowy
Brzydula (11/55)
14:20serial komediowy
Brzydula (12/55)
14:55serial komediowy
Beethoven
15:30komedia
TVP Kultura
Dokument tygodnia: Jurek
od 10:55film dokumentalny
Śląskie 4 YOU
12:20reportaż
Wniebowzięci
14:10komedia obyczajowa
One. Kobiety kultury
15:45program publicystyczny
WP
Światowe kraksy (7)
13:00program rozrywkowy
Wariaci za kierownicą (1)
14:00film dokumentalny
Klątwa rodziny Kennedych (1)
15:00serial dokumentalny

FILMOWE

AXN
Patolog (1)
od 11:50serial obyczajowy
Patolog (2)
12:55serial obyczajowy
The Good Doctor (15)
14:05serial obyczajowy
The Good Doctor (16)
15:00serial obyczajowy
Aniołki Charliego
15:55film sensacyjny
CANAL+
Kokon
od 11:40komedia SF
Nowa Tonacja
13:35magazyn muzyczny
303. Bitwa o Anglię
14:00dramat wojenny
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:55mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
CANAL+ 1
Zegar czarnoksiężnika
od 10:50film fantasy
Kokon
12:40komedia SF
Nowa Tonacja
14:35magazyn muzyczny
303. Bitwa o Anglię
15:00dramat wojenny
CANAL+ Family
Człowiek, który zabił Don Kichota
od 11:45komedia przygodowa
Nie przegap
13:55magazyn informacyjny
Szklana pułapka 4.0
15:50film sensacyjny
CANAL+ Film
The Quake. Trzęsienie ziemi
od 10:40film katastroficzny
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Bez śladu
12:40thriller
Nieufność
14:10dramat obyczajowy
Nie przegap
15:40magazyn informacyjny
Raz się żyje
15:50komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Instynkt 2 (2)
12:00serial kryminalny
Biuro szpiegów 4 (1)
12:50serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (2)
13:45serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (3)
14:40serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (4)
15:35serial szpiegowski
HBO
Cena honoru
od 10:15dramat wojenny
Jeszcze dzień życia
12:25film animowany
Proza życia
13:50komedia
HBO 2
Fałszywe powody
od 11:00dramat sensacyjny
Kubuś i Hefalumpy
12:30film animowany
zdjęcieHolmes i Watson
13:40komedia kryminalna
Wygrać miłość
15:10komedia romantyczna
HBO 3
Doom Patrol (14)
12:35serial przygodowy
2012
13:20film katastroficzny
Kidding (10-ost.)
15:55serial komediowy
Kino TV
Mistrzyni kierownicy
od 11:05film obyczajowy
Wykrętasy
12:55komedia romantyczna
Przygody Merlina 3 (31)
15:00serial fantasy
Polsat Film
Asterix i wikingowie
od 10:50film animowany
Rodzina Addamsów 2
12:35czarna komedia
Faceci w czerni 2
14:35komedia SF
TNT
TNT, kamera, akcja! (544)
12:50magazyn filmowy
Kuloodporny
13:25film sensacyjny
Sherlock Holmes: Gra cieni
15:30film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:00mecz: Wisła Kraków - Piast Gliwice
Super Piątek
14:05magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: Korona Kielce - Wisła Płock
Eurosport 2
Legends Live On
13:00magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
13:30magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
14:00magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Granada CF - CA Osasuna
O co biega?
13:25magazyn sportowy
Planeta Ekstraklasa (11)
14:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: Korona Kielce - Wisła Płock
Polsat Sport
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
od 9:15mecz ćwierćfinałowy: Anglia - Australia
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:30mecz: WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia
Siatkówka mężczyzn
14:45mecz towarzyski: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Polonia Londyn
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 9:30mecz: Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:152. mecz ćwierćfinałowy
Tenis: Turniej ATP w Antwerpii
14:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Moskwie
12:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Moskwie
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!