program-tv?day=2 Program TV - 20 Września, od 11:00

Program TV

PIĄTEK 20.09
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 14: Geniusz (179)
11:05serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
Elif (570)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
zdjęcieBarwy szczęścia (2096)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (548)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (9)
13:35magazyn kulinarny
O mnie się nie martw 11 (1/13)
14:10serial komediowy
Polsat
Dlaczego ja? (709)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (270)
12:00serial paradokumentalny
zdjęcieTrudne sprawy (886)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2914)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (932)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Z gruntu zdrowo (5/6)
11:00magazyn poradnikowy
Sztuka mięsa (5/12)
11:30magazyn kulinarny
zdjęcieUkryta prawda (1071)
12:00serial paradokumentalny
zdjęcieSzkoła (723)
13:00serial paradokumentalny
19+ (424)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (439)
14:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePrzeklęta (51)
11:00telenowela
Detektywi w akcji (124)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (20)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Walka płci (78)
12:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (15)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (26)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (360)
od 10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (6/78)
11:25reality show
19+ (172)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (425)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (163)
14:25serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
od 10:20blok filmów krótkometrażowych
Na oczach wszystkich
11:45komediodramat
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
13:35blok filmów krótkometrażowych
Kochankowie
14:50dramat obyczajowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (3)
od 10:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (5)
11:20serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (6)
12:10serial kryminalny
Karate Kid 3
13:05film przygodowy
CANAL+
Pan Mądraliński
od 10:25komedia
Łapu-capu extra
12:00chochliki telewizyjne
Uprowadzona księżniczka
12:30film animowany
Potwory to tacy interesujący ludzie
14:00film krótkometrażowy
Okna, okna
14:20komedia
CANAL+ 1
Wyspa psów
od 9:45film animowany
Pan Mądraliński
11:25komedia
Łapu-capu extra
13:00chochliki telewizyjne
Uprowadzona księżniczka
13:30film animowany
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (6)
od 10:55serial dokumentalny
Klejnot Nilu
11:45film przygodowy
Łapu-capu extra
13:30chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Paryż (1)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Warszawa (2)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
New York Taxi
od 10:00komedia sensacyjna
Nie przegap
12:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:40chochliki telewizyjne
LBJ
12:45dramat biograficzny
Osobliwość
14:20dramat SF
CANAL+ Seriale
The Village (9)
11:00serial obyczajowy
The Village (10)
11:45serial obyczajowy
Informator (5)
12:30serial sensacyjny
Materiał nieemisyjny (2)
13:30film krótkometrażowy
Instynkt (11)
13:45serial kryminalny
Łapu-capu
14:25chochliki telewizyjne
Nieznajomi (5)
14:30serial sensacyjny
CBS Europa
Marco Polo (2-ost.)
od 10:35film przygodowy
zdjęcieMoja Antonia
12:25dramat obyczajowy
HBO
Pearl Harbor
od 10:20dramat wojenny
zdjęcieMilcząca rewolucja
13:20dramat obyczajowy
HBO 2
Godzilla
od 10:20film SF
Templariusze 2 (6/8)
12:25serial historyczny
Znajdź mnie w Paryżu (23)
13:10serial familijny
Interstellar
13:40film SF
HBO 3
Hotel Transylwania 3
od 10:25film animowany
Mr. Robot (5/10)
12:00serial kryminalny
Krypton 2 (10)
12:45serial SF
Mission: Impossible - Fallout
13:30film sensacyjny
Kino Polska
Baza ludzi umarłych
od 10:40dramat obyczajowy
Mrówcze szlaki
13:10film dokumentalny
Kret
13:30dramat obyczajowy
Kino TV
Koncert
11:55dramat obyczajowy
Panna Julia
14:35dramat obyczajowy
TNT
Zwierzak
od 10:55komedia
Mistrz kierownicy ucieka 2
12:35komedia sensacyjna
Mistrz kierownicy ucieka 3
14:40komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Liverpool FC - Newcastle United FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: RCD Mallorca - Athletic Bilbao
Ekstrapaka: 8. kolejka
13:20magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
14:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
11:35mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
nSport+
Piłka nożna: Liga+ Extra
11:10magazyn ligi polskiej
zdjęciePiłka nożna: PKO Ekstraklasa
13:15mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
Polsat Sport
zdjęcieMagazyn Fortuna 1. ligi
11:00magazyn piłkarski
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:45mecz fazy grupowej: Japonia - Rosja
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 9:30mecz: AFC Ajax - sc Heerenveen
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
11:30mecz: Warta Poznań - Odra Opole
Tenis: Turniej ATP w Metzu
14:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
od 10:551. sesja treningowa w klasie Moto2
Sport flesz
12:00program informacyjny
KOTV Classics
12:07magazyn bokserski
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
13:152. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
14:102. sesja treningowa w klasie MotoGP
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Osace
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!