program-tv?day=12 Program TV - 30 Września, od 12:00

Program TV

PONIEDZIAŁEK 30.09
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (576)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2102)
od 11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (554)
12:25teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (15)
13:35magazyn kulinarny
Coś dla ciebie
14:05magazyn
Na sygnale
15:05serial fabularno-dokumentalny
Audycje komitetów wyborczych. Sejm
15:40magazyn publicystyczny
Polsat
zdjęcieGliniarze (276)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (892)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2920)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (938)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1077)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (729)
13:00serial paradokumentalny
19+ (430)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (445)
14:30serial paradokumentalny
Szkoła (730)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (765)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (130)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (579)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Safari (43)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (21)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (32)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (19)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Big Brother 2 (14/78)
od 11:25reality show
19+ (181)
12:20serial paradokumentalny
19+ (182)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (431)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (169)
14:25serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (206)
15:25serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Racja stanu (163)
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2052)
13:10serial obyczajowy
Blondynka 7: Pomyłka? (82)
13:45serial obyczajowy
One. Kobiety kultury: Urszula Grabowska
14:40program publicystyczny
A wiara przetrwała
15:10reportaż
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (241)
15:55telenowela historyczna
WP
Mistrz remontu (4)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Ciało: Manifesto
od 11:25dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
13:30blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieSzalone serce
14:25dramat obyczajowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (15)
od 11:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (17)
12:20serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (18)
13:15serial kryminalny
Faceci w czerni
14:15komedia SF
CANAL+
The Reagan Show
od 11:40film dokumentalny
Kiler
12:55komedia sensacyjna
A Ghost Story
14:40film fantasy
CANAL+ 1
Hot Dog
od 10:55komedia sensacyjna
The Reagan Show
12:40film dokumentalny
Kiler
13:55komedia sensacyjna
A Ghost Story
15:40film fantasy
CANAL+ Family
Bohemian Rhapsody
od 11:30dramat biograficzny
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Mroczne umysły
15:40dramat przygodowy
CANAL+ Film
Jak chłopaki
12:00komedia
Zimna wojna
13:30dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:05chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:35magazyn informacyjny
Muzyka ciszy
15:45film biograficzny
CANAL+ Seriale
Pisarze. Serial na krótko (4)
12:00serial komediowy
A.B.C. (1)
12:10serial kryminalny
Łapu-capu
12:55chochliki telewizyjne
60 kilo niczego
13:00film krótkometrażowy
zdjęcieJeźdźcy burzy 2 (1)
14:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (2)
15:00serial kryminalny
CBS Europa
Evita Peron (2-ost.)
od 10:25film biograficzny
Spotkanie rodzinne
12:20dramat obyczajowy
Na deser
14:10komedia romantyczna
Szczodre serce
15:55film obyczajowy
HBO
Interstellar
od 9:40film SF
Roman J. Israel
12:25dramat kryminalny
HBO 2
Beyond (4/10)
12:00serial przygodowy
Współczesna rodzina 10 (3)
12:45serial komediowy
HBO 3
Gracze 5 (5)
12:55serial komediowy
Zachowaj spokój
15:15komediodramat
Kino Polska
Ki
od 11:45dramat obyczajowy
zdjęcieŚwięta krowa
13:45komedia
Kino TV
Wujek Nino
13:05komediodramat
Przerwane pocałunki
15:15dramat obyczajowy
Polsat Film
zdjęcieRenifer Niko ratuje święta
12:05film animowany
zdjęcieEddie zwany Orłem
13:45film biograficzny
TNT
Hokus-pokus
od 10:55komedia fantasy
Głupi i głupszy
12:55komedia
Maska
15:05komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:10mecz: Sevilla FC - Real Sociedad
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg
nSport+
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
12:00serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:10mecz: UD Levante - CA Osasuna
Piłka nożna: Liga+ Extra
15:20magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Pekinie
od 10:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:15mecz fazy grupowej: Szkocja - Samoa
zdjęcieCafe Futbol
13:15magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Pekinie
12:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga holenderska
14:00mecz: PEC Zwolle - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Zhuhai
12:07mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!