program-tv?day=11 Program TV - 26 Września, od 12:00

Program TV

CZWARTEK 26.09
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
zdjęcieElif (574)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (274)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (890)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2918)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (936)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
zdjęcieUkryta prawda (1075)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (727)
13:00serial paradokumentalny
19+ (428)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (443)
14:30serial paradokumentalny
Szkoła (728)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Detektywi w akcji (128)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (577)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Manager (46)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (19)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (30)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (17)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Zakochani po uszy (92/120)
od 11:50telenowela
19+ (183)
12:20serial paradokumentalny
19+ (184)
12:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (429)
13:25serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (167)
14:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (365)
15:30serial paradokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2051)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1446)
13:45serial obyczajowy
Za marzenia 2 (4/13)
14:40serial obyczajowy
Pod Tatrami
15:30magazyn
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (240)
15:55telenowela historyczna
WP
Mistrz remontu (2)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Wymiana księżniczek
od 11:30dramat historyczny
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
13:25blok filmów krótkometrażowych
Na oczach wszystkich
14:40komediodramat
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (14)
od 11:55serial kryminalny
Bohater ostatniej akcji
12:50komedia sensacyjna
Karate Kid 4: Mistrz i uczennica
15:25komedia sensacyjna
CANAL+
Sunset Strip
od 11:30komediodramat
O co biega?
13:00magazyn sportowy
Podatek od miłości
13:30komedia romantyczna
Nowa Tonacja
15:10magazyn muzyczny
Robin Hood
15:40film przygodowy
CANAL+ 1
Wielki Kanion
od 10:00dramat kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
12:10serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
12:20serial komediowy
Sunset Strip
12:30komediodramat
O co biega?
14:00magazyn sportowy
Podatek od miłości
14:30komedia romantyczna
CANAL+ Family
Hotel Marigold
od 11:45komediodramat
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Moskwa (9)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Zakopane (10)
14:45serial dokumentalny
Mrówka wychodzi za mąż
15:30film krótkometrażowy
Wspólna chata
15:50komedia
CANAL+ Film
Pełnia życia
od 10:25dramat biograficzny
Nie przegap
12:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:30chochliki telewizyjne
Dziennik maszynisty
12:35komediodramat
Dr Dolittle 2
14:00komedia
Łapu-capu extra
15:25chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:55magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Obława (2)
12:05film kryminalny
Zrobione na czysto (3)
12:55serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
13:45serial obyczajowy
Łapu-capu extra
14:30chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (4)
15:00film krótkometrażowy
CBS Europa
Evita Peron (2-ost.)
od 10:55film biograficzny
Wielki Gatsby
12:50melodramat
Między cudem a życiem
15:40dramat biograficzny
HBO
Jak pies z kotem
od 11:00komediodramat
zdjęcieOcean's 8
12:45komedia kryminalna
HBO 2
Stuart Malutki 2
od 11:20film przygodowy
Beyond (2/10)
12:40serial przygodowy
Współczesna rodzina 10 (1)
13:25serial komediowy
zdjęcieTajemnice lasu
13:50musical
Pazury 3 (10)
15:55serial komediowy
HBO 3
Mr. Robot (8/10)
12:15serial kryminalny
Los Espookys (5)
13:00serial komediowy
Uniwersytet Potworny
13:25film animowany
Kino Polska
Pożegnania
od 10:25dramat psychologiczny
Człowiek z żelaza
12:45dramat społeczny
Kino TV
Poirot: Niemy świadek (4)
od 11:05serial kryminalny
Burmistrz Mary
13:15komediodramat
Obietnica miłości
15:10dramat obyczajowy
Polsat Film
Filip z konopi
od 10:35komedia obyczajowa
Wall-E
12:20film animowany
TNT
Dziś 13, jutro 30
od 10:20komedia
Bitwa o Ardeny
12:20dramat wojenny
Troja
15:35dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 11:15mecz: Arsenal FC - Aston Villa FC
O co biega?
13:25magazyn sportowy
Golf: European Tour
14:00Alfred Dunhill Links Championship - 1. runda
Eurosport 2
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
12:00jazda indywidualna na czas mężczyzn
Watts
13:00magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:00mecz: CD Leganes - Athletic Bilbao
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
13:00mecz: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
15:20serial dokumentalny
Witaj w klubie: Lech Poznań
15:55serial dokumentalny
Polsat Sport
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
od 9:45mecz fazy grupowej: Włochy - Kanada
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:45mecz fazy grupowej: Anglia - USA
Atleci
14:15magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Suzuki Superpuchar Polski
15:00mecz: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 11:20mecz: FK Jablonec - SK Sigma Ołomuniec
Piłka nożna: Liga holenderska
13:30mecz: ADO Den Haag - AZ Alkmaar
Piłka nożna: Liga włoska
15:40mecz: Juventus FC - Hellas Werona
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
12:07mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
14:00mecz: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
od 10:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Pełnosprawni (319)
12:30magazyn dla niepełnosprawnych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!