program-tv?day=10 Program TV - 25 Września, od 7:00

Program TV

ŚRODA 25.09
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (572)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (254)
8:40telenowela historyczna
TVP 2
Familiada
od 6:40teleturniej
Polsat
zdjęcieNowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (110)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (111)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (79)
10:00serial paradokumentalny
TVN
Doradca smaku (14)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Szczeniak zwany Scooby-Doo (1)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (125)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (18)
8:00reality show
Septagon (82)
9:00serial kryminalny
Miłość na zakręcie (22)
10:00serial obyczajowy
Bumerang (22)
10:30serial komediowy
TV 6
Drużyna A (4)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (332)
9:00serial obyczajowy
Galileo (148)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny (165)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (363)
8:00serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (202)
8:55serial fabularno-dokumentalny
Przepis na życie 2 (5)
9:55serial obyczajowy
Big Brother 2 (10/73)
10:55reality show
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Niestety
8:45film animowany
Królewicz Olch
9:05dramat obyczajowy
WP
Sześć sióstr (127)
od 6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (15)
8:00serial obyczajowy
Kocham, ale kłamię (6)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Nawiedzeni (6)
10:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Protokolantka (3)
8:00film kryminalny
Tunel
10:50thriller
AXN
MacGyver 2 (22)
7:05serial akcji
Komisarz Rex (11)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex (12)
9:00serial kryminalny
CANAL+
New York Taxi
od 6:15komedia sensacyjna
O co biega?
7:50magazyn sportowy
zdjęcieRydwany ognia
8:20dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
10:20magazyn filmowy
Anielska twarz
10:50dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
New York Taxi
7:15komedia sensacyjna
O co biega?
8:50magazyn sportowy
zdjęcieRydwany ognia
9:20dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Święta krowa
7:00komedia
Cud
8:30komediodramat
Supernatura (2)
10:00serial dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (10)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Europa Filmowa 2: Węgry (4)
od 6:30serial dokumentalny
Czerwona obroża
7:15dramat obyczajowy
Łapu-capu
8:35chochliki telewizyjne
Hitchcock
8:40dramat biograficzny
Mój synek
10:15thriller
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 6:55chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż (10)
7:25serial animowany
The Village (3)
7:30serial obyczajowy
The Village (4)
8:15serial obyczajowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
9:50serial komediowy
Bull (7)
9:55serial kryminalny
Bull (8)
10:40serial kryminalny
HBO
Krzysiu, gdzie jesteś?
od 6:00komedia przygodowa
Noc w muzeum
7:45film przygodowy
Noc w muzeum 2
9:30film przygodowy
HBO 2
Julie i Julia
od 6:00film biograficzny
Kubuś i przyjaciele
8:00film animowany
Ludzie honoru
9:05dramat sensacyjny
HBO 3
21
od 6:00film sensacyjny
Zmiana pasa
9:50thriller
Kino TV
Max i Hugo - magicy
od 6:55film familijny
zdjęcieNext
9:15thriller SF
Polsat Film
Stołeczna drogówka (62)
od 6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (69)
7:15reality show
Zakazane piosenki
8:15film wojenny
Kingsajz
10:25komedia
Stopklatka TV
Plebania (64)
od 6:50serial obyczajowy
Plebania (65)
7:20serial obyczajowy
Szpital Good Karma 3 (3)
7:50serial obyczajowy
Castle 3: Pod bronią (3)
8:50serial kryminalny
TNT
Mad Miss Manton
od 6:00film kryminalny
Krytyczna decyzja
9:55film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bundesliga Highlights Show
od 6:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: FC Barcelona - Villarreal CF
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Real Valladolid - Granada CF
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
9:50rewanżowy mecz finałowy: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław
Polsat Sport
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
7:15mecz fazy grupowej: Fidżi - Urugwaj
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
7:00mecz: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: Liga holenderska
9:10mecz: ADO Den Haag - AZ Alkmaar
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
8:07mecz: Chrobry Głogów - Odra Opole
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
9:07mecz: Chrobry Głogów - Odra Opole
Sport flesz
10:00program informacyjny
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
7:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
9:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!