program-tv?day=1 Program TV - Jutro, od 11:00

Program TV

CZWARTEK 19.09
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
Elif (569)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2095)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (539)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (8)
13:35magazyn kulinarny
Polsat
Dlaczego ja? (708)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (269)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (887)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2913)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (931)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Z gruntu zdrowo (4/6)
11:00magazyn poradnikowy
Sztuka mięsa (4/12)
11:30magazyn kulinarny
zdjęcieUkryta prawda (1070)
12:00serial paradokumentalny
zdjęcieSzkoła (722)
13:00serial paradokumentalny
19+ (423)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (438)
14:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePrzeklęta (50)
11:00telenowela
Detektywi w akcji (123)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (19)
11:00magazyn poradnikowy
zdjęcieMiodowe lata: W pułapce (45)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (14)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (25)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (359)
od 10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (5/78)
11:25reality show
19+ (171)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (424)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (162)
14:25serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (476)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2047)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1444)
13:45serial obyczajowy
Za marzenia 2 (3/13)
14:40serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Podarować życie
11:20dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
13:15blok filmów krótkometrażowych
Cienie
14:10thriller
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (3)
12:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (4)
13:40serial kryminalny
Karate kid 2
14:30film przygodowy
CANAL+
Armstrong
od 10:05film dokumentalny
Nieufność
11:45dramat obyczajowy
O co biega?
13:15magazyn sportowy
Imiennik
13:45komediodramat
CANAL+ 1
Armstrong
11:05film dokumentalny
Nieufność
12:45dramat obyczajowy
O co biega?
14:15magazyn sportowy
Imiennik
14:45komediodramat
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (5)
od 10:55serial dokumentalny
Kumple z dżungli
11:45film animowany
Spitsbergen
13:20film krótkometrażowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Tropicielki rodzinnych historii (7)
14:00serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (8)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Ucieczka
od 10:45dramat obyczajowy
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Zimna wojna
12:40dramat obyczajowy
New York Taxi
14:05komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
The Village (7)
11:00serial obyczajowy
The Village (8)
11:45serial obyczajowy
Informator (4)
12:30serial sensacyjny
Materiał nieemisyjny (1)
13:30film krótkometrażowy
Instynkt (10)
13:45serial kryminalny
Nieznajomi (4)
14:30serial sensacyjny
CBS Europa
Wyspa Robinsonów (1/2)
od 9:55film przygodowy
Wyspa Robinsonów (2-ost.)
11:45film przygodowy
Prosto z serca
13:35film obyczajowy
HBO
Kubuś i Hefalumpy
od 10:20film animowany
zdjęcieAlfa
11:30film przygodowy
zdjęcieVenom
13:10film SF
HBO 2
Medium
od 9:55dramat obyczajowy
Templariusze 2 (5/8)
12:05serial historyczny
Znajdź mnie w Paryżu (22)
12:50serial familijny
Mężowie i żona
13:20komedia
HBO 3
Nie ma jak u siostry
od 10:05komedia
Mr. Robot (4/10)
11:55serial kryminalny
Los Espookys (4)
12:45serial komediowy
Potwory i spółka
13:15film animowany
Abulele
14:50film familijny
Kino Polska
Blizna
od 10:10dramat społeczny
Śmierć prezydenta
12:50dramat polityczny
Kino TV
Poirot: Zbrodnia na festynie (3)
11:10serial kryminalny
Mam na imię Sara
13:10komediodramat
Polsat Film
Kazimierz Wielki (1/2)
od 9:30film kostiumowy
Kazimierz Wielki (2-ost.)
11:20film kostiumowy
Artur ratuje Gwiazdkę
12:55film animowany
TNT
Rajdowcy w akcji
od 9:25film przygodowy
Czas wojny
11:10dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: AFC Bournemouth - Everton FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: FC Barcelona - Valencia CF
Piłka nożna: Liga austriacka
13:20mecz: FC Red Bull Salzburg - TSV Hartberg
Eurosport 2
My Game: Tiger Woods
13:00serial dokumentalny
Magazyn sportowy
14:15magazyn sportowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Szanghaju
14:301. wyścig w klasie MXGP
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
11:00mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball
LaLiga Highlights Show
14:20magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Puchar Świata
od 10:50mecz: Brazylia - USA
KOTV Weekly
13:00magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
13:30mecz fazy grupowej: Czarnogóra - Polska
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Osace
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:55mecz: Paris Saint-Germain - Real Madryt CF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!