program-tv?day=-1 Program TV - Wczoraj, od 11:00

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
A więc wojna (17)
12:55cykl reportaży
Elif (567)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Damy radę (258)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2093)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (545)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (6)
13:35magazyn kulinarny
M jak miłość (1453)
14:10serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja? (706)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (267)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (883)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2911)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (929)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Z gruntu zdrowo (2/6)
11:00magazyn poradnikowy
Sztuka mięsa (2/12)
11:30magazyn kulinarny
Ukryta prawda (1068)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (720)
13:00serial paradokumentalny
19+ (421)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (436)
14:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Przeklęta (48)
11:00telenowela
Galileo (762)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (121)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (17)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Magia sceny (26)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (12)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (23)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (357)
od 10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (3/78)
11:25reality show
19+ (169)
12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (422)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (160)
14:25serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (474)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2045)
13:10serial obyczajowy
Stulecie Winnych (1)
13:45serial obyczajowy
Ziemia czerwonych drzew
14:40film dokumentalny
WP
Nadwaga ponad miarę
11:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
od 10:10blok filmów krótkometrażowych
Cena sukcesu
11:25komediodramat
Junction 48
14:15dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (23)
11:55serial sensacyjny
zdjęcieAgenci NCIS: Los Angeles 10 (24)
12:55serial sensacyjny
Kapitan Phillips
13:50dramat biograficzny
CANAL+
Listy miłosne
od 9:30dramat psychologiczny
Dziennik maszynisty
12:30komediodramat
Łapu-capu extra
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Listy miłosne
od 10:30dramat psychologiczny
Dziennik maszynisty
13:30komediodramat
Łapu-capu extra
14:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (3)
od 10:55serial dokumentalny
zdjęcieWielki Kanion
11:45dramat kryminalny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Tropicielki rodzinnych historii (3)
14:00serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (4)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Stars 80. Reaktywacja
od 10:05komedia
Aktualności filmowe+
11:55magazyn filmowy
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Inna kobieta
13:00komediodramat
Bezdroża
14:25komediodramat
CANAL+ Seriale
The Village (3)
11:00serial obyczajowy
The Village (4)
11:45serial obyczajowy
Informator (2)
12:30serial sensacyjny
Granice wytrzymałości
13:30film krótkometrażowy
Instynkt (7)
13:45serial kryminalny
Nieznajomi (2)
14:30serial sensacyjny
CBS Europa
Hans Christian Andersen (2-ost.)
od 10:35film biograficzny
Powrót Sherlocka Holmesa
12:25film kryminalny
Ona będzie miała dziecko
14:15komedia obyczajowa
HBO
Ralph Demolka w internecie
od 10:30film animowany
zdjęcieMała czarownica
12:25film familijny
Iniemamocni
14:10film animowany
HBO 2
Searching
od 10:35thriller
Templariusze 2 (3)
12:20serial historyczny
Znajdź mnie w Paryżu (20)
13:05serial familijny
Doom Patrol (10)
13:35serial przygodowy
Aeon Flux
14:30film SF
HBO 3
Marzyciel
od 10:45dramat biograficzny
Mr. Robot (2/10)
12:25serial kryminalny
Pazury 3 (8)
13:15serial komediowy
Kino Polska
Mleko
13:15film krótkometrażowy
Komediantka
13:40film obyczajowy
Polsat Film
Kazimierz Wielki (1/2)
od 10:30film kostiumowy
Małpy w kosmosie 2
12:30film animowany
Charlie i Boots
14:05komedia przygodowa
TNT
TNT, kamera, akcja! (539)
13:10magazyn filmowy
Hellboy
13:45horror SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Aston Villa FC - West Ham United FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: SD Eibar - RCD Espanyol
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
od 9:50magazyn żużlowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
11:30mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Kącik klubowy (8)
13:45magazyn piłkarski
LaLiga Highlights Show
14:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
11:00mecz fazy grupowej: Holandia - Polska
KOTV Weekly
13:00magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
13:30mecz fazy grupowej: Polska - Czechy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
11:00mecz: Philadelphia Union - Los Angeles FC
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
13:00rewanżowy mecz finałowy: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
KOTV Classics
11:07magazyn bokserski
Sport flesz
12:00program informacyjny
Magazyn lekkoatletyczny
12:07lekkoatletyka
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
12:40mecz fazy grupowej: Rosja - Finlandia
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Osace
od 10:00mecz 1. rundy gry pojedynczej: Kristina Mladenovic - Misaki Doi
Tenis: Turniej WTA w Guangzhou
11:55mecz 1. rundy: Magdalena Fręch - Nina Stojanović
4-4-2 (1)
12:50magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
13:25magazyn piłkarski
Gol Ekstra
13:55magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!