Program TV

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (268)
od 8:40telenowela historyczna
Ojciec Mateusz 15: Psina (198)
11:05serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Hazard (15)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2115)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (567)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (142)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (143)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (95)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (738)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (289)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Domowe rewolucje (6)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1090)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (91)
9:00serial kryminalny
Miłość na zakręcie (35)
10:00serial obyczajowy
Bumerang (35)
10:30serial komediowy
zdjęciePrzeklęta (70)
11:00telenowela
Pękniesz ze śmiechu (3)
12:00program rozrywkowy
TV 6
Detektywi w akcji (81)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Galileo (170)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (14)
11:00magazyn poradnikowy
TVN 7
Ukryta prawda (428)
od 8:35serial paradokumentalny
zdjęcieUkryta prawda (429)
9:35serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (181)
10:45serial fabularno-dokumentalny
Big Brother 2 (29/78)
11:45reality show
TVP Kultura
Mistrz tańca
od 8:40film obyczajowy
Żywot Mateusza
9:25dramat psychologiczny
zdjęcieŻycie Kamila Kuranta (5)
11:00serial obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
WP
Kocham, ale kłamię 2 (2)
9:05serial fabularno-dokumentalny
Medium z taksówki (1)
10:00reality show
Medium z taksówki (2)
10:30reality show
Małpka - moje dziecko
11:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Zaufaj mi 2 (1)
od 8:00serial sensacyjny
Zaufaj mi 2 (2)
9:10serial sensacyjny
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
10:20blok filmów krótkometrażowych
Blask
11:45dramat obyczajowy
AXN
Castle 8 (20)
od 8:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (17)
10:50serial sensacyjny
Flash 5 (9)
11:45serial akcji
Premiera: Flash 5 (10)
12:40serial akcji
CANAL+
zdjęciePolegaj na mnie
od 8:35dramat przygodowy
zdjęcieParyż i dziewczyna
10:35dramat obyczajowy
Zwierzęta z rezerwatu Masai Mara
12:15film dokumentalny
CANAL+ 1
Aktualności filmowe+
9:05magazyn filmowy
zdjęciePolegaj na mnie
9:35dramat przygodowy
Paryż i dziewczyna
11:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Bohemian Rhapsody
od 8:20dramat biograficzny
Andy - okrutne i nieznane (2)
11:25serial dokumentalny
Rydwany ognia
12:15dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
9:00magazyn filmowy
Okna, okna
9:30komedia
zdjęcieAnielska twarz
10:35dramat obyczajowy
Nie przegap
12:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:40chochliki telewizyjne
Dotknij nieba
12:45dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Spitsbergen
od 8:45film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (4)
9:10film krótkometrażowy
Jeźdźcy burzy 2 (5)
9:25serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (6)
10:25serial kryminalny
Łapu-capu
11:25chochliki telewizyjne
Bull (17)
12:20serial kryminalny
CBS Europa
Strażnik opowieści (1/2)
9:00dramat obyczajowy
Strażnik opowieści (2-ost.)
10:45dramat obyczajowy
Duet serc
12:35film obyczajowy
HBO
Dzika droga
od 7:55dramat biograficzny
Chicago
9:50musical
451° Fahrenheita
11:45dramat SF
HBO 2
Pearl Harbor
od 8:55dramat wojenny
Beyond 2 (7/10)
11:55serial przygodowy
Współczesna rodzina 10 (16)
12:40serial komediowy
HBO 3
Jerry Maguire
od 8:15dramat obyczajowy
Na plaży Chesil
10:30melodramat
Mr. Robot 2 (10/12)
12:20serial kryminalny
Kino Polska
Dom wariatów
od 7:50dramat obyczajowy
Ambassada
9:50komedia
Spitsbergen
12:20film krótkometrażowy
60 kilo niczego
12:55film krótkometrażowy
Kino TV
Długie podanie
od 8:45dramat biograficzny
Agora
12:45dramat historyczny
TNT
Angielski pacjent
od 6:00melodramat
Płonące siodła
11:40western komediowy

SPORTOWE

nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
10:20mecz: SG Flensburg-Handewitt - RK Zagrzeb
LaLiga Highlights Show
12:45magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 8:30mecz: Białoruś - Holandia
Hokej: Liga Mistrzów
11:00mecz fazy grupowej: HC Ambri-Piotta - HC05 Bańska Bystrzyca
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
9:07mecz: Ukraina - Portugalia
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
10:07mecz: Ukraina - Portugalia
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
TVP Sport
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Moskwie
10:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Moskwie
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!